Ahoj, Praha! Tešíme sa na Teba...

„Keď mám hovoriť o tom, čo prežívam a ako sa cítim v súvislosti s faktom, že sme otvorili našu kliniku v Prahe, ako prvé mi napadne epizóda z openingu pobočky na Antolskej ulici v Bratislave. Bolo to pred piatimi rokmi a ja som v príhovore, rovno po Dare, z ktorej som bola úprimne nadšená, že sa stala našou – kamarátkou, ambasádorkou, povedala: „Do dvoch rokov sa vidíme v Prahe.“ Nuž, trvalo nám to dvakrát dlhšie, lebo cesta za splneným snom má mnoho zákrut, ale dnes sme tu. A sme šťastní,“ hovorí o úspešnom dosiahnutí dlhodobého cieľa v súvislosti s otvorením pobočky v Prahe Natália Selveková.

 ENVY x Priveé, Praha aneb adresa snov na rohu Pařížskej ulice

Na český trh sme sa pripravovali už dlhšie. Rástli sme, ale zabrzdila nás pandémia. Našim cieľom bolo nájsť miesto na výbornej adrese, na čom sme si dali záležať. Počas návštev Prahy sme skautovali priestory a ten náš bola láska na prvý pohľad. Budeme, ako sme si priali, v srdci Starého Mesta, na rohu Pařížskej ulice, aby sme sa – vy aj my – mohli kochať nielen krásnymi výkladmi butikov svetových značiek, ale predovšetkým historickou atmosférou, secesnou dekoratívnosťou a elektrizujúcou atmosférou, ktoré toto miesto hrdo prezentuje. Začali sme pretvárať opustený priestor na kliniku, ktorá bude ponúkať kvalitné služby, perfektný oddych, bude oázou ENVY, kde nájdete vždy niečo navyše. Tešíme sa ako vám predstavíme našu cestu komplexnej starostlivosti o pleť, ambulantné estetické a laserové zákroky. V beauty lounge ENVY Therapy® poskytneme diagnostiku pleti a pomôžeme s výberom produktov na mieru. Butik so slovenskou a českou módou nebude chýbať. 

Vitajte v ENVY x Priveé, Praha 

-       Ambulantné dermatologické zákroky

-       Mezoterapie

-       Trichológia

-       Kozmetické ošetrenia

-       Telové ošetrenia

-       Diagnostika pleti a ponuka produktov ENVY Therapy®

-       Butik so slovenskou a českou módnou tvorbou

Aký je náš koncept?

Klinika ENVY poskytuje svoje služby už 14 rokov. So svojimi piatimi pobočkami na Slovensku a jednou v Česku ponúka celú škálu zdravotných služieb v oblastiach: dermatológia, plastická chirurgia, interná a preventívna medicína, trichológia, lekárska kozmetika. 

Najpodstatnejšie v našej filozofii je, že starostlivosť u nás rozhodne nekončí jednou návštevou. Je to dlhodobý proces, na ktorom spolupracuje lekár, kozmetička a v neposlednom rade klient doma - kvalitnou domácou starostlivosťou. 

Krásna, zdravá pleť, ani prirodzene vyzerajúca tvar nie je výsledkom nárazovej návštevy na klinike, ale procesu, na ktorom pracujeme spolu - dlhodobo a kontinuálne. Aj s týmto zámerom sme vytvorili koncept našej vlastnej kozmetickej línie produktov.

Pomaly ďalej zájdeš... navyše budeš prirodzená

Naši lekári aj kozmetičky si neustále dopĺňajú svoje poznatky, máme vlastný systém vzdelávania - naši lekári sú školitelia mnohých metód a rady kolegov rozširujeme veľmi postupne a pomaly so zreteľom na odbornosť a prax. U nás sa nestane, že bude mezoterapiu vykonávať zdravotná sestra alebo lekár v odbore stomatológia. Dbáme na precíznosť a najvyššiu kvalitu služieb. Náš tím je rozdelený tak, aby boli jednotliví profesionáli čo najviac špecializovaní vo svojom odbore a zákrokoch, ktoré vykonávajú. Vzhľadom na túto filozofiu vieme ponúknuť klientom najlepšie riešenie. Podľa problému klienta vyberáme riešenie – na úrovni plastickej chirurgie, ambulantnej korektívnej dermatológie či kozmetológie. 

Tri úrovne starostlivosti sú našou mantrou!

Medicínska, kozmetická, domáca 

Pilierom našej filozofie je prepojenie a súhra medzi estetickými zákrokmi, kozmetickými procedúrami a kvalitnou domácou starostlivosťou. Niektorým stačia kvalitné séra a krémy a občasná návšteva kozmetičky, iná pleť si vyžaduje viac.

Niekedy nie je potrebná kombinácia všetkých úrovní, inokedy je problém akútny a pleť vyžaduje intenzívnu starostlivosť, preto odporúčame konzultáciu s dermatológom. Každá pokožka je jedinečná, má rôzne genetické predispozície, zažíva inú úroveň stresu, inak na ňu vplývajú vonkajšie i vnútorné faktory, a to všetko sa odzrkadľuje na jej kvalite.

Iba zmysluplná, individuálnym potrebám dôkladne vybraná kombinácia profesionálnej a domácej starostlivosti je cesta ku krásnej, zdravej pleti. Rozhodne neočakávajte zázraky na počkanie, ale buďte si isté, že trpezlivosť prinesie žiadanú a dlhodobo udržateľnú zmenu. 

Kozmetiku ENVY Therapy® vystihuje najmä slovo ÚČINNÁ

Filozofia výroby našich kozmetických produktov vychádza z dlhoročných  vlastných skúseností v oblasti dermatológie a kozmetológie,  udržiava a posilňuje efekt našich zákrokov a procedúr.  Povedala by som, že ENVY Therapy® je výnimočná lekárskou efektivitou v domácom prostredí a CLEAN filozofiou, ktorú si vysvetľujeme ako prepájanie patentovaných látok a organických surovín. Do popredia vždy dávame zloženie produktov. Sú jedným slovom – účinné. Ide o kombináciu poznatkov vedy, najnovších technológií, chémie, ktorej veríme a najčistejších prírodných extraktov. 

Fungujúci a funkčný love-brand

Vlastný koncept kozmetických prípravkov a ošetrení Envy Therapy® je dnes už zabehnutou značkou a dovolím si povedať aj česko-slovenským love-brandom. Prečo? Pretože funguje – v našich kozmetických salónoch a predovšetkým vo vašich kúpeľniach. Máme klientov, ktorí k nám verne chodia roky a stále pribúdajú i noví. Za obe skupiny sme vďační. Rovnako ako sa rozširuje naša ponuka služieb a produktov, zväčšuje sa naša klientela. Som presvedčená o tom, že na klinike ENVY máme špičkových odborníkov a technologicky dosahujeme najmodernejšie svetové štandardy. 

Neporovnávame sa a preferujeme postupnosť

V kozmetickej rutine, ale aj v živote i biznise. Naučili sme sa, že niekedy treba počkať, svoje kroky pripravujeme, nadväzujú na seba, nič u nás nevzniká bez rozmyslu. Máme vlastný systém, v ktorom sa vyznáme, všetci v ENVY ho schvaľujeme a držíme sa ho. Cieľom je vytvoriť priestor, kliniku takú, kde je klient-pacient naozaj na prvom mieste a servis dosahuje vysoký technologický, medicínsky a v neposlednom rade i ľudský štandard. 

Trpezlivosť krásnu pleť prináša...

Sama sa stále učím byť trpezlivá. Nie však, keď príde na skin care, lebo viem, že skratky neexistujú. Nikomu z našich klientov nesľubujeme zázraky, skôr dlhotrvajúcu cestu zlepšovania, zjemňovania, prečisťovania, rozjasňovania, vyhladzovania, atď... podľa toho, kto čo potrebuje. Všetko skúšame na sebe, neustále inovujeme, implementujeme najnovšie trendy a pritom nespúšťame z vysokej kvality a našich hodnôt. Kliniky vznikajú, zanikajú, bojujú o klientov na zľavových portáloch. My ideme vlastnou cestou a som celkom hrdá, že sa ukazuje ako správna. 

Novinka: Face Gym Express Glow

Nový koncept Face Gym Express Glow, ktorý pre vás pripravujeme, prvýkrát predstavíme na tohtoročnom Medzinárodnom Filmovom Festivale Karlovy Vary. Pôjde o expresné kozmetické ošetrenia, ktoré vašu pleť rozžiaria, aby ste boli neprehliadnuteľnou hviezdou červeného koberca alebo akejkoľvek inej príležitosti. Face Gym Express Glow zaradíme aj do ponuky kozmetických ošetrení vo vybraných pobočkách kliniky ENVY.

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 27.04.2022, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #ESTETICKÁ DERMATOLÓGIA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.