Ako sa tvorí hviezda

Kaderník a vizážista Patrik „Suši“ Veselý sa pravidelne stará o vizáž známych krások. Do dlhého zoznamu jeho celebritných klientiek patrí Dominika Cibulková, Erika Judýniová, Soňa Skoncová, Barbora Franeková a mnoho ďalších hviezd slovenského showbiznisu. Patrik nám ukázal pár svojich „must have“, ktoré pri hvieznej príprave používa.

     Liftingové ampulky Renlive
Používam ich ako prvý krok líčenia na odlíčenú, čistú pleť. Vklepávam ich do pleti končekmi prstov. Skin Deep Filler je tekuté fluidum, ktoré je veľmi ľahko roztierateľné a veľmi dobre sa vstrebáva. Jeho špecifikum je v tom, že obsahuje kyselinu hyalurónovú s nízkou molekulárnou hmotnosťou. Táto látka pokožku obnovuje, dodáva jej potrebnú hydratáciu a redukuje vrásky. Pleti dodávajú žiarivý a celistvý vzhľad.

    Ceruzka na obočie
Ceruzka na obočie Anastasia Beverly Hills Perfect Brow Pencil v sebe zlučuje dve funkcie, ktoré zaistia dokonalý vzhľad obočia. Ceruzka presne zdôrazní krivku obočia a kefka na druhom konci ceruzky ho dôkladne načeše, čo zvýrazní perfektný vzhľad očia.

    Highliter a Contouring od Kim Kardashian
Obrys, odtieň a zvýraznenie pomocou KKW Beauty Powder Contour & Highlight Kit. Mäkký, tvarovateľný, práškový prípravok uľahčuje aplikáciu a ľahko vytvára dokonalý vzhľad. Lisovaná prášková štvorka je vybavená dvoma matnými obrysovými odtieňmi, ktoré sú ideálne na tvarovanie líc, vlasovej línie nosa a čeľuste a dva lesklé odtiene na zvýraznenie a priblíženie lícnej kosti, oblúku nosa, rohov očí, golierových kostí a akýchkoľvek oblastí, ktorým chcete pridať žiarivý lesk.

    Tekutý make up
Mojím obľúbeným make upom je tekutý make up na silikónovej báze NO TRANSFER, od holandskej profesionálnej značky dekoratívnej kozmetiky Make Up Studio. Po nanesení dokonale priľne k pokožke a vytvorí „no transfer“ efekt. Je stredne krycí a na pleti vyzerá úžasne.


   Kefa na vlasy Mason Pearson
Kefa na vlasy Mason Pearson s prírodnými a nylonovými štetinami je vhodný pre všetky typy vlasov. Optimálne rozložené diviačie a nylonové štetiny jemne masírujú vlasovú pokožku čím stimulujú vlasové korienky. Pravidelným používaním sa tak dostane vašim vlasom pevnosť, pružnosť a prirodzený lesk!
Výroba prebieha ručne podľa viac ako sto rokov overených postupov a techník, ktoré zaviedol zakladateľ Mason Pearson.


    Loreal spray hair touch up
Úžasný pomocník medzi farbeniami, rýchle a prirodzene prekryje odrasty v rôznych odtieňoch.
Je to v podstate vlasový korektor, ktorý zabezpečuje optimálne krytie. Je vodeodolný, no šampónovaním sa veľmi ľahko vymýva.

     Kerastase šampon Bain Densifique
Ideálny šampón pred tvorením nadýchaného staylingu. Tento hydratačný a spevňujúci šampónový kúpeľ Densité je ideálnou voľbou pre vlasy, ktoré viditeľne nemajú hustotu. Dodáva vlasom pevnosť a bohatosť bez zaťaženia.

© 09.05.2018, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #FASHION

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.