@basastevulova

#rodina #teamtobidush #stevulovers Tomáš a Baša, majú Idu a Tobiáša. Môže to znieť cheezy, ale títo dvaja malí ľudia sú to najlepšie, čo sa nám kedy podarilo.

#collector of daily adventures 

Šport bol a je veľkou súčasťou môjho života. Kým som profesionálne snowboardovala, dobrodružstvá sa väčšinou zbierali na svahu. Dnes mám k tomu aj parťákov a núdza o ne veru nie je.

#beauty

Ok, priznávam, že starostlivosť o pleť bola do 30-tky u mňa extrémne mizerná. Odličovanie detskými vlhčenými utierkami nebol problém. Envy a návšteva kozmetiky ma donútilo sa o pleť začať starať a naučilo naozaj parádnej rutine. Vlhčené vreckovky sú už absolútny no go a bez čistiaceho oleja, hydratačného tonika, séra a krému z domu neodídem.

#body & soul

Šport! Samozrejme, že mám dni, keď idú aktivity bokom a potrebujem vypnúť, ale pre moju psychickú pohodu niet lepších možností. Dobre, možno sem tam víno a kamošky, čo skôr patrí k tej duševnej pohodeJ

#hory alebo more

Ideálne oboje. V našich zemepisných šírkach si človek nenavyberá. Pred vodou mám určite väčší rešpekt a hory vedia byť zas nevyspytateľné. Keby bola možnosť, trávila by som jednoznačne viac času na surfe. Ale to asi každý. 

#materstvo
Deti som vždy chcela, o tom niet pochýb. Neberiem to ako svoje životné poslanie, ale skôr ako najlepšie a najväčšie dobrodružstvo vôbec.

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 16.06.2021, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #ENVYGIRL

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.