BELKYRA - slovo, ktoré by ste si určite mali zapamätať

Belkyra účinne eliminuje podbradok bez chirurgického zákroku.

Dvojitá brada je spôsobená ochabnutím svalstva, za ktorým sa môže skrývať aj genetický, či hormonálny problém a trápi nielen obéznych, ale aj štíhlych mužov, či ženy. S pribúdajúcim vekom sa automaticky zväčšuje aj laicky nazývaný „podbradok“.

 Belkyra - odstránenie dvojitej brady 

Klinika Envy je jedným z mála špecializovaných pracovísk na Slovensku, vykonávajúcich toto neinvazívne ošetrenie. Naši lekári MUDr. Zuzana Kožuchová a MUDr. Mahdi Nasab sa zúčastnili oficiálneho, certifikovaného školenia spoločnosti Allergan v Budapešti a ako jedna z prvých kliník na Slovensku začíname túto FDA a CE inštitúciami schválenú, vysoko účinnú metódu aplikovať na našich klinikách ENVY.

Tento tip ošetrenia ( v USA známy pod názvom Kybella) je veľmi obľúbený medzi celebritami. Tvárou tejto značky je so svojou krásnou bradou a vydefinovanou sánkou Khloe Kardashian, ale tomuto úžasnému zákroku podľahlo kvantum ľudí na celom svete. 

Belkyra je špeciálny roztok kyseliny deoxycholovej, ktorá je prirodzenou súčasťou nášho organizmu. Znižuje množstvo submentálneho tuku a účinne eliminuje podbradok bez chirurgického zákroku. Pomocou extra jemnej ihly aplikujeme roztok do oblasti podbradku, na základe bodov určených špeciálnou šablónou. Po vstreknutí do podkožia dochádza k procesu, pri ktorom sa trvalo ničia tukové bunky a tie telo postupne prirodzene odbúra. Zákrok je mierne bolestivý, preto sa vykonáva až po nanesení lokálneho anestetického krému a v jeho priebehu sa pokožká ochladzuje.

Po aplikácii Belkyry sa dostaví následný opuch ošetrovanej oblasti, ktorý ale napiek akémusi neestetickému nežiadúcemu účinku, svedčí o správnosti vykonania zákroku a vymizne v priebehu 5-14 dní. Klient je pravidelne kontrolovaný lekárom. Samotný zákrok trvá priližne 40 minút a dĺžka rekonvalescencie je jeden deň.
Prvé výsledky sú viditeľné už po 2-4 týždnoch. Efekt je trvalý, pretože tu nedochádza len k odbúravaniu tuku, ako pri bežnej injekčnej lipolýze, ale doslova k deštrukcii tukových buniek a následnej fibróze podkožného tkaniva, čím sa vytvára aj efekt liftingu. Pre dosiahnutie naozaj trvalého efektu sa však odporúča opakovať zákrok 2-4 krát v rozmedzí 6-tich týždňov, podľa individuálnej potreby klienta.

© 19.05.2017, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #ESTETICKÁ DERMATOLÓGIA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.