bez vrások je aj spánok krajší

Určite nielen ja, ale aj vy registrujete niekde v podvedomí prirovnanie... vyspať sa do krásy. Ako je to naozaj ?

Ako dieťa som si predstavila Šipkovú Ruženku, ako tam leží v posteli s baldachýnom. Povieva vetrík, všade kvitnú ruže a ona má alabastrovú pleť. Ružové líčka, krásne plné pery, čierne vlasy, dlhé mihalnice a spokojne spí a krásnie. Toť detské ideály mojej doby. Dnes v realite dospelosti by som si predstavila Kylie Jenner na vankúši enVy pilow... lebo presne o tomto to je. Povedzme si na rovinu druhú pravdivú vec. V 18-tke, ako sme ľahli, tak sme vstali. Naozaj krásne, svieže, aj po 5tich žúroch. Vyhladená pleť, ktorá akoby sa ani nedotýkala vankúša. Dnešné nazvime ich „zrelé rána“ sú o niečom inom. Mám pocit, že skôr vstávame nie kvôli líčeniu, desiatám do školy, či káve, ale aby sme sa narovnali. Lebo, ehm koľko z vás si ráno naťahuje umytú tvár a robí kúpeňový lifting dlaňami. Ja teda áno. Vždy pozriem druhú Petru v zrkadle. Aj ju pozdravím, aj jej natiahnem tvár, vzdychnem a radšej zhasnem svetlo a umývam zuby po tme. Popr. si dám na hlavu turban a urobím si froté lifting. Skúšali ste to niekedy? Nenormálne niečo, tzv. froté siluetky nite – haha. Ale vráťme sa k podstate veci, teda noci.
 

Vedeli ste o tom, že práve naopak ten povestný „zázračný spánok“ nám vytvára vrásky? Resp. nesprávne spanie na vankúši. Ročne prespíme cca 2500 hod. Presne 2500 hodín s otlačenou a pokrčenou tvárou z vankúša a s „driemkajúcimi vráskami.“  Tieto vrásky vznikajú opakovaným tlačením tváre na vankúš počas spánku. Pokožka na tvári je na niektorých miestach viac, či menej prichytená k svalom pod ňou. Niektoré časti tváre sa hýbu, keď tlačíme tvárou na vankúš, ale tie,  ktoré sú pevne prichytené k podkožnej štruktúre, odporujú tlaku vankúša na pokožku a tým vznikajú ryhy čiže vrásky. Suma sumárum... asi veľmi neskrásnieme tým spánkom ☺. ENVY ponúka riešenie ☺ ...vankúš enVy pillow... Vymysleli ho dve zdravotné sestry z Kanady a jeho pôvodným, prvotným zámerom bolo ulahčiť rekonvalescenciu pacientov po estetických zákrokoch. Aby sa im po aplikáci nití, či kyseliny nevyposúvala „nová tvárička“ tam kde nie je treba. Nakoniec pre veľký úspech vankúša si povedali, že je fajn sa k tomu všetkému ešte budiť vyspatá a nepokrčená ☺ a tramtadadá je tu enVy pillow.

Nie, nie je pomenovaný po Klinike ENVY Je to proste len osud a nikto ma nepresvedčí, že spojenie Kliniky ENVY a vankúša „proti vráskam“ s názvom enVy je náhoda. Spojenie proti vráskam som dala do úvodzoviek naschvál, lebo tento vankúš nie je len o tomto. enVy pillow hlása, že je to : JEDINÝ VANKÚŠ, KTORÝ VÁM VYROVNÁVA CHRBTICU, REDUKUJE VRÁSKY A POSKYTUJE VÁM NAJLEPŠÍ SPÁNOK  VÁŠHO ŽIVOTA. Testujem tento vankúš už 4-tý týždeň a súhlasím. Naozaj je to tak. Včera mi napadlo, že „boože veď ja ho musím vrátiť“ a hneď som rátala, čo si nekúpiť, ale naopak kúpiť si vankúš. Možno si pomyslíte, že som smiešna, vyhodiť toľké peniaze za vankúš. Keď sa však budíte dolámaný a s bolesťou hlavy z krčnej chrbtice a teraz vstanete bez toho všetkého... začnete uvažovať. A prisahám, nevstávam pokrčená. Normálne sa ráno zobudím a nevidím pokrčenú Petru, ani PEThRU, ani mamu, ani nikoho. Mám svoju dennú nositeľnú tvár - haha. Teraz priznávam jeden nedostatok vankúša! Škoda, že nedokáže v spánku aj nalíčiť. Aspoň také denné líčenie, ja som taká skromná ☺. Teóriu o vankúšiku si môžete prečítať na našom webe, v sekcii e-shop a tam si ho aj objednáte, popr.kúpite rovno v ENVY. Týmto vás nebudem “zaťažovať,“ aj keď je to určite dôležité. Priznám sa, nikdy som nepísala blog o vankúši. Netuším, či mám uvádzať tvar, veľkosť a vymenovať všetky hypoalergéénne vlastnosti vlákna a štruktúru?
Poviem vám o ňom skôr niečo pocitovo... Ako sa na vankúši spí.

Prvú noc to bolo trošku zvláštne. Predsa ste zvyknutý na pomuckaný, pokrčený vankúš pod hlavou a teraz máte namiesto toho síce hodvábnu obliečku a komfortnú penu použitím OMNI-TEMP peny najvyššej kvality... ale nepokrčíte ho ani nepomuckáte. Nehrozí mojkanie s vankúšom a obľúbenou (občas trošičku infantilnou obliečkou) ☺ . Čo ma však príjemne prekvapilo bolo, že som mala pocit mäkkosti a príjemne zaborenej tváre ako v klasickom vankúši, no nebolo to tak. Nevnorila som sa tvárou do vankúša, ale mala som ju tak zľahka položenú navrchu. To je práve ten zázrak, ktorý vám nerobí vrásky, nepokrčí tvár. Mala som taký pocit, akoby ten vankúš dýchal. Proste nepotila sa mi na ňom tvár. A aby sme pridali trošku humoru tak aj ta slinka, ktorá občas z kutíka vykukne si podľa mňa držala odstup a rešpekt pred obliečkou zo 100 % moruše ☺.
enVYypillow ma príjemne prekvapil. Myslela som, že je to znova nejaký reklamný „nenapodobiteľný vankúš s tisícom možností a využiti.“ Ale nie. Je to príjemný, mäkučký vankúš s hodvábnou obliečkou, ktorý vám umožní  spať a nekrčiť sa. Má NIEČO DO SEBA! A „soudruzi s NDR!“ (film Pelíšky - poznámka pre násťročných ☺) dobre vymysleli. Ak ste teda už zainvestovali nejaké tie financie do svojej tváričky, investujete aj do vankúša... určite si predĺžite efekt zákroku. Ak sa ešte len chystáte, možno je tento vankúš takým prvým krokom v boji proti vráskam. Za mňa osobne SOM DO NEHO!
Do ENVYdenia

© 23.04.2017, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BLOG BY PETHRA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.