DARA balí na Bali

Spevácka ikona Dara Rolins si obľúbia exotické Bali natoľko, že sa tam pravidelne vracia už niekoľko rokov. Tento krát najmä pracovne, natočiť ďalší klip k songu z úspešného albumu ETC. Tesne pred odletom sme ju stihli vyspovedať, čo jej nesmie v kufri chýbať.

• Najradšej by som si zbalila Lolu, ale tú až v januári, kedy sa na Bali vraciame celá rodinka 
    • Moje „Dity“ must have slnečných dní. Žiadne žmúrenie do slnka!

    • Pitný režim dodržiavam aj na cestách alkalickou minerálnou vodou Cano water , ktorá je v praktickej uzatvárateľnej plechovke.
    • šaty z teplákoviny  slovenskej značky KURA. Sú úúúžasne príjemné, pohodlné a aj sexy :P
    • Teším sa aj na klasické vylihovanie a čítanie na pláži. Tento krát som si zabalila knihu zdravých receptov a Aristokratku na koni od Evžena   Bočeka.
    • Nesmie mi chýbať mala na krk, ktorú vyrába moja kamarátka Marcelka, žijúca na Bali a ani veselé náramky KUKU na RUKU rôznych funny tvarov.

Myslela som aj na kamošky , ktoré na Bali žijú a pobalila som pre nich pár darčekov made by Dara ☺ môj aktuálny album, diár podľa Dary na nadchádzajúci rok a raw tyčinky good life!

A, samozrejme, plavky, bez ktorých nie je žiadna dovolenka!

V kozmetickej taštičke nesmie chýbať opaľovací krém, moja obľúbená energizujúca maska na pleť od Renlive a anti age sérum ENVY Therapy, ktoré mi naordinovala doktorka Zuzka Kožuchová forevaaaa young!

© 04.05.2018, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #INŠPIRATÍVNE ŽENY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.