“ ENVY má nos “ na nosy.

Pamätáte si film Hriešny tanec s nezabudnuteľným Patrickom a Jennifer? Určite sa Vám teraz v mysli vybaví romantika, “zvedačka”, veta ,,Baby nebude sedět v koutě“, nezabudnuteľná hudba a mne osobne aj „Babyin nos.“ Ten ju dosť preslávil a dlho sa riešilo, či je pekný, či nie. Každopádne sa Jennifer Grey až taký pekný nezdal. Dala si ho zmenšiť a stratila svoj povestný výzor. Stala sa jednou z mnohých, ničím výnimočná, len obyčajná hviezdička. Nos vie určite zviditeľniť! Aj na Slovensku sa nájdu celebrity, ktorých nos je nezabudnuteľný a dáva im akúsi nedokonalú výnimočnosť a možno vďaka nemu majú „nos na úspech.“ Ale pravdou môže byť aj opak. Niekedy nos nemusí byť výnimočný a jeho malé deformity môžu meniť a narúšať celkový vzhľad.

Ja som svoj nos vždy milovala a dlhú dobu som ho považovala za malý a krásny. Moja priateľka fotografka mi vždy robila „profilové profilovky“ a nos som neriešila. Ale akosi prirýchlo, zo dňa na deň sa niečo zmenilo. Áno, som fanúšik selfín a mám tú mentálnu poruchu, ktorá sa prejavuje robením fotografií, a ktorú diagnostikoval a hlása FB. A práve pri jednej “selfíčke” som sa zarazila... čo to? Mám divný nos. Hm, dala som iný uhol a neriešila. V priebehu nejakej doby pribúdali aj iné selfiny, pár fotiek na blogy a čelo zvraštila aj moja priateľka fotografka. Ten nos bol na nich divný stále. Akokeby mi padol smerom dole, výstúpila chrupavka a z môjho milého, malého nosa sa stal malý, ale orlí nos...

 Teraz si viem predstaviť začudované pohľady, že fakt už nemám čo riešiť... ale prečo? Som taká. Mojou prácou okrem lásky k ENVY a v ENVY ☺  sú aj blogy a ich súčasťou sú fotky. Nevidím nič divné na tom, keď na nich nechcem vyzerať zle a keď túžim aj v reálnom živote vyzerať upravene a „tak ako na fotke.“ Samozrejme, život je aj o iných prioritách a verte, naozaj som ich pár v poslednej dobe okúsila, ale stále si hovorím, že prečo nezlepšiť niečo, čo sa dá, a k tomu rýchlo a jednoducho. Prečo nevytvoriť na tvári akúsi nie dokonalosť, tá je nudná, ale prirodzenú harmóniu. Odstrániť malé nedostatky a vďaka nim zvýrazniť pekné veci a zosúladiť všetko do pekného, ale zároveň prirodzeného vzhľadu. V tomto ENVY jednoznačne vedie, pretože krása je pre nich rovnováha prirodzených črt.

Tak som sa objednala na konzultáciu k miss doktorken Zuzke Kožuchovej. Tá ma pozrela, jednoznačne mi dala za pravdu a dodala, že ,,NOS JE DOMINANTOU TVÁRE”. Z hornej časti ho tvoria kostené časti, v dolnej časti pohyblivá chrupavka. U niektorých ľudí je koža pokrývajúca nos veľmi tenká a má minimum podkožného tukového tkaniva. Tento stav sa vekom zvýrazňuje. Najmä, ak po 30 výraznejšie schudnete, stráca sa tukové tkanivo nielen na celej tvári, ale aj nad kostenou časťou nosa. Preto nerovnosti, ktoré boli predtým ukryté tukom sa zvyražnujú a kostené časti vystupujú . V tomto prípade netreba podliehať panike a nemusíte hneď bežať k plastickému chirurgovi. “Tak, ako vieme doplniť chýbajúce podkožného tkanivo na líčkach, na brade či v oblasti sánky, vieme vykorigovať aj nerovnosti v oblasti nosa“, prezradila Zuzka.

A preto môj nový nos trval všehovšudy 10 minút. Áno, bude potrebná ešte jedna mini aplikácia, nakoľko mám len kožu a kosť. Okrem pokynu, ako si mám nos najbližšiu dobu masírovať som dostala aj pokyn veľa jesť, obaliť sa tukom a do ruky som dostala čokoládu. No povedzte ☺.  ENVY - vždy viac, doslova. Už po prvej aplikácii je môj nos fajn. Trošku ma bolel v deň pichania, urobila sa mi jemná modrina, ktorú som ľahko prekryla mejkapom, selfiny nabrali na príťažlivosti a môžem len odporučiť.

Takže „dobrý nos na dobré veci“ sa vždy zíde. DoENVYdenia

 

© 12.09.2017, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BLOG BY PETHRA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.