ENVY Therapy® Advisor

Advisor je online hlas našej kozmetickej značky. Touto službou pre klientov skvalitňujeme náš zákaznícky servis a ponúkame príležitosť na zaujímavý profesionálny rast aj v čase, keď nemôžete pracovať na plný úväzok. Ak milujete skin care, ste kozmetologický fanatik, sledujte našu webovú stránku. Ponúkneme vám príležitosť poskytovať klientom jedinečný zážitok z ENVY Therapy®.

Lujza Borisová: Plním si svoj sen

Kozmetika ma fascinovala odmalička. So záujmom sledujem jej zloženie a všetky detaily okolo výroby. Rozhodnutie venovať sa kozmetike profesionálne ma presvedčilo o tom, že v tejto oblasti som šťastná a chcem napredovať. Moje kroky ma priviedli do Kliniky ENVY®, kde momentálne pracujem ako kozmetička a advisorka. Nie je nič krajšie ako vidieť úsmev oddýchnutej a spokojnej klientky po ošetrení. Rovnako tak to pociťujem aj počas konzultácií pre ENVY Therapy® Advisor, kde fungujem ako jedna z odborných poradkýň. Možnosť poradiť klientom pri problémoch s pleťou, pomôcť s výberom vhodných produktov, či inými otázkami, ktoré ich trápia, je podľa mňa formou nadštandardnej starostlivosti a ja si vážim, že môžem byť toho súčasťou. Sú to malé detaily, ktoré robia celok. Je to nielen o kúpe kozmetiky, ale aj o tom, že máte možnosť získať rady, ako ju používať. Pretože každá z nás chce byť krásna a každá jedna z nás si to zaslúži.

Eliška Pichoňská: Za mojimi radami stojí 25 rokov praxe

Svoju cestu som našla už ako tínedžerka, ktorá snívala stať sa vizážistkou - kozmetičkou. Som šťastná, že moja profesia sa za 25 rokov nezmenila. Naopak, mohla som neustále naberať nové skúsenosti nielen v oblasti vizáže, ale aj kozmetiky celkovo. Prácu makeupartistky som takmer vždy kombinovala s odborným poradenstvom. Pracovala som na módnych prehliadkach, foteniach, líčila aj česala nevesty, pracovala pre množstvo magazínov, ale pri poradenstve som vždy cítila niečo naviac. Ako kozmetička pleti rozumiem a veľmi rýchlo som pochopila, že klientky potrebujú radu. Dnes sa viem oveľa hlbšie ponoriť do problematiky, mám oveľa väčší rozsah informácií o aktívnych látkach a je mojou vášňou sa v tomto odbore stále vzdelávať. Práve preto som sa stala ENVY Therapy® Advisorom. Potreba poradiť je u mňa na prvom mieste, odbornosť je samozrejmosťou.  

Barbora Margitová: Za všetko vďačím akné

Všetko odštartovala moja problematická pleť. Vďaka problémom s akné som sa obrátila na Kliniku ENVY®, kde som absolvovala rôzne ošetrenia. Pri každej návšteve som si predstavovala, aké by bolo byť súčasťou tohto tímu, a tak som začala hľadať možnosti. Keďže pracujem v úplne inom odbore a nemám vyštudovanú ani medicínu, dala som iba na svoje odhodlanie. Najskôr som sa zúčastnila prvej štúdie Pleť ako dôkaz. Naučila som sa správne starať o svoju pleť a dnes už moja rutina vyzerá presne tak, ako by mala. Počas štúdie som bola v kontakte s ľuďmi z ENVY, ktorí sa starali o dodávanie produktov na testovanie a zaujímali sa, ako moja pleť reaguje a či som spokojná. Bol to doslova full - servis, ktorý ma príjemne prekvapil a motivoval. Vďaka poradenstvu ENVY® Therapy som načerpala množstvo poznatkov, ktoré rada sprostredkujem ďalej. Možno práve ja mojimi radami pomôžem niekomu, kto mal rovnaké problémy s pleťou. 

 

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 27.04.2022, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BEAUTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.