ENVY THERAPY - Personalizovaná Mezoterapia

Čo si môžete dopriať na meniny  či narodeniny... resp. čo človek dostane? Väčšinou dezerty, Nescu s červeným hrnčekom, kvety a pri „originálnejšich priateľoch“ (nazvime ich tak  ) nejaký hrnček s vtipným textom o biologických hodinách, materstve. Topkou je uteráčik s menom či nejakým posolstvom. Ja jeden mám s názvom ,,krásne telo“... už je veľmi starý, presne ako to „múdro na ňom.“ Suma sumárum, často sú to nevhodné darčeky. Aj keď sa nedá uprieť, že sú zo srdca a preto ich aj s láskou prijímame. Ja sa snažím už nejakú tú dobu, vždy v sviatok obdarovať samú seba. Nie s Tofifee, ani Tatianou (aj keď to je mega dezert ), ale obdarovať mňa seba samú naozaj.

Tak som si v môj meninový deň rozbalila celofán a vybrala si Envy Tatianu, čiže MUDr. Hudákovú a sladkosť v podobe ošetrenia, personalizovaná mezoterapia- ENVY THERAPY   ENVY therapy® MEZO . V preklade, kokteil účinných látok na mieru podľa potrieb Vašej pleti (aha aké ošetrenie s koktejlom).  A práve tam je ten zázrak. Aktívne látky sa vpravujú priamo do pleti tenučkou ihlou v mnohopočetných vpichoch s už vopred spracovaným a nariedeným roztokom. Máte na výber špecialízáciu tohto ošetrenia. Čo potrebujete “zriešiť.” Akné a rozšírené póry, prvé vrásky, pigmentáciu pokožky, celulitídu, podporu rastu vlasov. Samozrejme, že ja chcem všetko a potrebujem (haha), ale zvolila som prvé vrásky. A to je ešte doležité spomenúť!  Priznám sa, všímam si to na ženách a nielen odkedy som v Envy. Nevšímajú si prvé prejavy starnutia a často majú pocit, že je všetko o.k.  Ono možno aj je, nič v zlom, ale keď sa každý deň vidíte v zrkdle, nie je šanca si „to rýchle starnutie“ všimnúť.  Všimnú si ho iní, čo nás dlho nevideli a niekedy si to aj patrične „vychutnajú.” Bum pozrieme sa do zrkadla, ale už aj s kámoškou depkou a zrazu ho v realite rozhovoru, ktorý nám ešte rezonuje v hlave vidíme. Potom sa rýchlo snažíme zahladiť stopy času a práve to môže vyznieť komicky a z toho vznikajú nepodarky, ktoré sa prezentujú v médiach na odstrašenie. Naraz chcieť všetko a omladnúť doslova na počkanie. Starnutie pleti si treba vychutnávať postupne  a postupne sa mu aj venovať.

Ale vráťme sa k mezoterapii. Zákrok je vraj nebolestivý. Ja som aj tak pre istotu siahla po Emle... lokálnom anestetiku. Vravela som si, že radšej a potrebovala som do zbierky selfinu s Emlou... takú ešte nemám. Pol hodinku som počkala, vypila kávičku a kedže mám prístup aj do zákulisia kliniky, polešovala som kto čo robí. (Naty - pracovali všetci odkazujem – haha ). Medzitým mi stŕpla tvár. Nemám veľmi rada tento pocit, že zubár na pleti, dá sa to však vydržať. Onedlho dobehla pani doktorka a uložila ma na lehátko. Debatka o deťoch, tak trošku stŕpnuto som odpovedala, ale nebolo to témou ale tou Emlou  . Vysvetlila mi čo sa bude diať, nasadili mi čiapku a išli sme na to. Personalizovaná mezoterapia s novou Fashion pištoľou, ktorá nedávno dorazila a sľubuje že „boj bude nebolestivý.“ Aj tak som pred prvým priložením k tvári od napätia zovrela päste a čakala bodavú bolesť... a nič! Normálne, že fakt nič. Pik, pik, pik  nič... zázrak, Emla, obidvoje dokopy? Myslím, že to bolo tým prístrojom, kedže aj na miestach, kde som anestetikum nemala natreté (oblasť pier a pod očami) som cítila naozaj len minimálne štipkanie, pri ktorom som v pokoji ležala a ano hanbím sa (mamy však pochopia) aj driemala. Nakoniec sme ešte zvyšok séra vpravili do pleti rollerom. Rolovanie pokožky pomocou derma valčeka totiž podporuje, produkciu kolagénu a elastínu v koži a navyšuje regeneračné schopnosti pokožky. To bolo také viac bolestivé, ale dá sa to prežiť a nie je to podmienkou ošetrenia... záleží od typu pokožky každej klientky. Trvalo to cca 45 minút, pre mňa naozaj relaxačných. V príjemnom prostredí Envy kliniky a s pani doktorkou Táňou Hudákovou.  Je milá, pekná, ochotná, ma príjemné vystupovanie, fashion cítenie a krásne náramky .

Po zákroku som očakávala, že pôjdem domov kanálmi lebo taxíkom a dva dni nevyjdem z domu, nech nemám status bitej ženy. Nasledovalo dalšie prekvapenie. Pokožka bola začervenaná, mini vpichy ale viditelné len naozaj zblízka, takže som kľudne mohla naniesť make-up a ísť si dať ozajstný koktejl do mesta. Nikto by si  nič nevšimol a s envy vyžarovaním, ktoré sa tam dávkuje „na počkanie,“ by som možno aj zahviezdila. No v cukrárni určite .
Zhrnutie na záver:  personalizovná mezoterapia je zákrok , keď sa vám jemnými vpichmi vpravia do pleti všetky účinné látky, kmeňové bunky a kys. hayluronová, presne podla toho, čo vaša pleť potrebuje. Vôbec to nebolí, popr. len mini pichanie a po zákroku nehrozia žiadne opuchy, modriny. Je to fantastické ošetrenie, ktoré som chcela vyskúšať aj preto, lebo je momentálne v letných mesiacoch  v akciovej cene na klinikách Envy. Takže, ak rozmýšlate o nejakom vhodnom darčeku hlaaavne pre seba... už ste našli . DoENVYdenia.

SÚVISIACE PROCEDÚRY

ENVY therapy® MEZO
© 07.07.2017, Petra Nagyová

ĎALŠIE Z TÉMY #BLOG BY PETHRA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.