#EnvyLovesPrague

Boli sme v Prahe, pretože v nej budeme. „S radosťou potvrdzujem, že v najbližších mesiacoch otvoríme v centre Prahy svoju prvú pobočku kliniky ENVY na území Českej republiky, kde budeme ponúkať aj kozmetické ošetrenia a postupne i dermatologické služby. Pôjdeme v koncepte bratislavského ENVYxPRIVEÉ a nebudú chýbať ani modely od slovenských a českých módnych návrhárov,“ otvorila večierok Natália Selveková.

Kokteil party sa konala v galérii Artisème, ktorá hrdo predstavuje lokálnych umelcov. Presne o toto spojenie v dômyselnom dress code v pastelových farbách, ktoré sú pre ENVY Therapy® typické, išlo. 

Od začiatku vzniku ENVY Therapy® sme hrdá „česko-slovenská“ značka. Dnes sa snažíme dostať za hranice našich krajín. Verím, že produkujeme svetovú kvalitu. Chceme expandovať, ale aj starať sa o existujúce a dobre fungujúce zázemie. Česká republika na čele s Prahou bola v našom hľadáčiku už dávno, držíme sa však hesla radšej pomalšie, ale precízne.“

 Na párty sa zúčastnilo veľa zaujímavých hostí, na čele s topmodelkou Karolínou Kurkovou, ktorá pricestovala z amerického Miami, kde žije so svojou rodinou. Karolína odštartovala spoluprácu s ENVY Therapy® slovami: „Som šťastná, že som po náročnom období, keď sme nemohli cestovať, konečne doma. V najlepšej spoločnosti – mojej drahej rodiny a Natálie s jej tímom, za ktorými je vidieť kus skvelej roboty, sa cítim skvelo.“

Atmosféru neskorého letného večera perfektne umocnila speváčka Ema Drobná s kapelou. Hostia, medzi ktorými nechýbali ambasádorky značky ENVY Therapy® Dominika Cibulková, modelka Saša Gachulincová, návrhárka Vanda Janda a ďalšie české a slovenské osobnosti, sa skvele zabávali a žartovali, že sú oblečené v líniach ENVY Therapy®, pretože prevládala jemná ružová, farba rady Clearing, tyrkysová, farba rady Antiaging, bledomodrá, farba rady Hydrating a žltá, farba rady Brightenning. 

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 27.09.2021, Andrea Coddington

ĎALŠIE Z TÉMY #ŠTÝL

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.