ENVYopening party

Rozmýšľala som, ako začať príbeh o otvorení pobočky kliniky ENVY v Bratislave. Ako opísať opening party, priestory, celebrity? Možno by bolo vhodné začať, že dňa toho a toho sa konalo otvorenie novej pobočky kliniky estetickej medicíny. Kto každý prišiel, ohúriť menami s celebritným tónom, pokrmami, možno aj trošku zveličiť, že prosecco tieklo potokom... Ktorá celebrita sa s kým pochytila, kto mal vhodné a nevhodné šaty. Ja však ENVY žijem a preto dám iný začiatok. Pri zrode Envy magazínu a písaní článkov som väčšinu zamestnancov poprosila o to, aby mi jedným slovom popísali, čo sa im vybaví, keď sa povie Envy. Odpovedí bolo mnoho. Pávia modrá, dokonalosť, krása, pedantnosť, druhý domov, priatelia, luxus, motivácia, pracovitosť, rodina, odborníci, Naty... 

Zaujímavé bolo, že ani jedna odpoveď sa neopakovala a všetky vytvorili jeden celok, ktorý podla mňa vystihuje koncept kliniky. Pretože presne to sa od začiatku zrodu deje a úprime poviem, má na tom podiel šéfka Natália. Akosi sa jej darí vyskladať svojské puzzle, kde každý je iný a jedinečný dielik, ktorý presne zapadne kde má a vytvára spolu obraz. Nech si myslí kto chce čo chce, ale Naty „to dáva“ s prehľadom, múdrosťou, eleganciou, víziami a  (aaaa néééže teraz trošku vtierka som ☺)  pre mňa osobne je ENVYinšpiratívna žena. A keď si spomeniem na opening párty, tak viem, že nie len pre mňa. Ja som bola medzi hosťami a videla ich príchody a tváre, keď ju zbadali. Ja viem, že veľa ľudí vie hrať divadlo, ale sú momentky, keď to proste nezahráš. Ale poďme trošku ďalej, lebo náhodou bude, že extraprémie som dostala – hahaha.

Envy klinika sa tentokrát rozhodla spojiť krásu tela s krásnym úsmevom a vzniklo jedna dokonalá kombinácia dvoch kliník. Estetickej medicíny a zubnej kliniky Dr. Martin Dental, a to v nádherných priestoroch Medical Town. Z jednej polovice odídete o pár rokov mladší a z tej druhej s dokonalým úsmevom(Inak stále, keď sa povie klinika krásy, sa mi v mysli vybaví známy obrázok z FB stránky. Na jednej polovici fotky dve ženy v rozhovore a otázka ,,Ako to robíš, že vyzeráš tak skvelo?“ A na druhej polovici obrázka, žena pod skalpelom a odpoveď ,,Nejem pečivo“ ☺). To len taká vsuvka na odľahčenie.
Priestory kliniky majú svoj tradičný štýl. Krásne, luxusné, čisté. Všade kvety, len mramor a ľalie tentokrát nie a aj modrá povestná leňoška ostala v Ke ☺. Každá pobočka má rovnaký štýl, ale musí byť aj svojsky iná. O to sa aj tentokrát postarala Jana Bujdošová (inak na otváračke sťa femne fatale) a kvety poriešil Robko Soták - Garomi (party výzor džentlmena ako z filmu Odviate vetrom ☺). Podľa mňa nikto nepochybuje o kráse priestorov. Ani o cateringu na jednotku, či príjemnej atmosfére na ENVYopening party. Bolo všetko. Fotky, šampus, celebrity, necelebrity, úsmev, drink s názvom krása je voľba (pár som si zvolila, lebo no nepite krásu a veru, po piatom bol každy krásny ☺ haha) . Aj keď, Patrik Suši Veselý sa postaral o krásne líčenie a učesy celého ženského Envy tímu, takže oni mohli kľudne ten drink vynechať.Boli krásne aj bez nápoja ☺.

Moderovala Sonička Skoncová, strihala sa páska za prítomnosti lekárskeho tímu Envy. MUDr. Zuzky Kožuchovej,  riaditeľky Natálie Selvekovej, MUDr.Mahdiho a vedúceho lekára bratislavskej pobočky MUDr. Tršku. Všetci všetko točili, smartfóny v rukách, ikonka baterky smutne zívala prázdnotou po tejto ekšn. Každý chcel fotku s každým - pochopiteľne.A teraz príde to, čo každý asi podvedome očakáva- celebrity ! Prekvapili ma, áno prekvapili. Prečo? Lebo bulvár nám občas predostrie obraz, ktorý nezodpovedá realite, ale čo už. Pretože boli uprimní, milí, spontánni a tvárili sa úplne necelebritne. Ako jedna z redaktoriek Envymagazínu, som na nich trošku (nie som hrdá na tento výraz :-) ) poľovala. Chcela som ich odfotiť s naším novým časopisom a mala som trošku obavu, že zareagujú otrávene. Ale absolútne nie. Stylista Andy Kusalík, ktorý „mi prvý padol do rany“ bol veľmi príjemný, s úsmevom sme dali „sto fotiek“ a ešte ma odprevadil do sály medzi hostí, aby som mohla poľovať ďalej.

Thomas Puskailer ma neprekvapil svojím úsmevom, lebo bez toho si ho neviem asi predstaviť. Prekvapil ma pochvalou článku a chcel si „hneďtakojokamžite“ na párty kúpiť pár kusov magazínu. Joooj zlatýýý je ☺. Ferko Mikloško je neuveriteľne príjemný a šarmantný, dokáže s prehľadom vtipne konverzovať (možno) donekonečna ☺. Rasťo Holubec na mňa  pôsobil svojím vystupovaním, akoby práve prišiel „z čias monarchie a kráľovského paláca“... úroveň, že klobúk dolu. Sonička Skoncová - pozitívna energia ...“som do nej“ ☺.

Ku klinike krásy patria aj iné krásne ženy, modelky, missky. Vymenujem asi len pár, ktoré som v tom mojom pobehovaní zahliadla. Denisa Mendrejová, Barbora Franeková, Simona Brnová, Maja Zelinová, Timea Szabová. Prirodzene pekné aj v skutočnosti a čo myslíte, čo robili? Debatovali a popíjali povestný drink krása je voľba (no, im ho treba - hahaha).  Len tak medzi nami, tento nápoj bol ku koncu večera nedostatkovým tovarom ☺. Určite sa pýtate, a čo nejaké pikošky? Tak také mini boli. Ferko Mikloško o polnoci kľačal a viazal Naty črievičku (máááme foto-dôkaz ), obdivne mi pochválil šaty (patrí to do kategórie- pikošky - haha) z MUDr. Mahdiho bol s pokročilou hodinou MUDr. Medulienko, MUDr. Kožuchovú si chcel každý zobrať za ženu ale úúúplne najviac si všetci celebritno-necelebritne robili srandu zo svojich nedostatkov a objednávali sa s humorom na zákroky typu ,,idem do toho, ale musím sa po anestéze zobudiť nalíčená a s pohárom šampusu v ruke“ ☺ (inak nad zavedením tejto služby by bolo dobré pouvažovať).

Kedže je to však blog mojimi očami, poviem aj čo bolo dosť emotívne pre mňa. Určite najviac Dara Rolins, ktorá sa zúčastnila otvorenia. Dostala ma tým, že bola uvoľnená a úplne v pohode. Má naozaj neuveriteľnú charizmu a je fantastické, že práve ona sa stala ambasádorkou Envy. Ale úplne najviac ma prekvapila, keď som odchádzala s MUDr. Zuzkou ráno z hotela. Pred ním stáli zaparkované autá, ktorým by nikto nevenoval pozornoť, ak by sa na jednom z nich nestiahlo okienko a nevykukla z neho Dara. S úsmevom a otázkou ,,Ahojte dievčatká, ako ste sa vyspali ?“ Povedzme si pravdu. Vôbec to okienko nemusela stiahnuť, kľudne mohla inkognito sedieť v aute a piť kávu a vôbec „nás neriešiť.“ Nikdy by sme nezistili, že v tom aute sedela. Ale nie, ona to okienko stiahla, lebo chcela, lebo to myslela úprimne... tak aj takáto je Dara ☺... napríklad.

Možno sa vám môže zdať, že som zišla z cesty a odbočila od samotnej akcie... nie nezišla. A chválim veľmi ? Neviem.  Chcela som len týmito zážitkami opísať, že celé Envy má svoj vlastný esprit a je ľahké sa ním nechať okúzliť. Ja osobne si myslím, že čo dáš - to dostaneš a preto je to celé fajn.
Takže si položme znova tu istú vetu. Popíš jedným slovom ENVY... Pávia modrá, dokonalosť, krása, pedantnosť, druhý domov, priatelia, luxus, motivácia, pracovitosť, rodina, odborníci, Naty... sedí však? ☺

© 20.05.2017, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BLOG BY PETHRA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.