ENVYTHERAPY Vital

Veľakrát som počula vetu ,,Mám deti, nemám čas chodiť na kozmetiku alebo rôzne ošetrenia“. Kedysi som sama mala kozmetický salón, takže si za touto vetou stojím. Veľakrát sú deti zámienkou nestarostlivosti o našu pleť. Ja však tvrdím inú vec. Všetko je to o prioritách a financiách. Deti vôbec nie sú dôvodom na to, aby sme v našom „životnom itineráry“ nenašli hodinku raz za mesiac pre seba. Deti nie sú dôvodom na to, aby sme sa občas nevenovali aj samé sebe, aby sme popri všetkých starostiach a radostiach nenašli malú chvíľku na svoje potreby. Každá máme svoje predstavy, názory a veci, ktoré sú nám vlastné a pre nás dôležité. Bohužiaľ z mojej „kozmetickej praxe“ viem ešte jednu vec. My ženy radi veci zakrývame a nielen ťažké chvíle za úsmev, ale aj problémy pleti pod make-up, či opálenie v solárku. Nie nebudem súdiť ani som nesúdila. Vždy som vravela jedno. Povedzme radšej, že starostlivosť o pleť pre nás nie je dôležitá, že to nevnímame tak ako iné, alebo že sa nám jednoducho nechce, no „nezvaľujme“ to na deti. Keď už, tak skôr na tie „veľké deti,“ čo máme doma  ...tomu uverím, ale aj tak mám iný názor.

Nedivme sa však, ak naša pleť nebude žiarivá a bez vrások, ako pleť našej kamarátky, či kolegyne, ktorá si dopraje čas na seba a do jej života patrí aj slovíčko PRAVIDELNOSŤ. Bez pravidelnosti to jednoducho nejde. Nemôžeme očakávať, že v 40-tke prídeme na kliniku estetickej medicíny, „niečo nam pichnú“ a zrazu omladneme o pár rokov. A vrásky, čo nás ráno trápili budú len spomienkou. Ani, že sa tým skončila aj naša starostlivosť o pleť.  Pravidelnosť však tiež neznamená každotýždňové návštevy a utrácanie horibilných súm za ošetrenia. Pravidelnosť znamená zainvestovať do kvalitného séra, raz za mesiac navštíviť kozmetiku a raz za 6 mesiacov podstúpiť mezolift pokožky prístrojom Vital Injektor a pravidelnosť znamená aj ENVY Therapy®.

Po deviatich rokoch úspešného pôsobenia v estetickej medicíne a kozmetike, prichádza klinika ENVY s prevratnou novinkou. Vlastným unikátnym  konceptom ošetrovania pleti, ktorý nemá obdobu u nás, ani vo svete. Reč je o revolučnom systéme starostlivosti o pleť ENVY Therapy®. Ponúka systém ošetrenia na troch úrovniach. Čo tie tri úrovne znamenajú ? Starostlivosť o pleť doma v podobe séra určeného na daný problém pleti, ošetrenie u kozmetičky so zacielením na ten istý problém pleti a ošetrenie u estetického dermatológa.

Určite Vás napadne, ako súvisí domáca starostlivosť s ošetrením u kozmetičky, či estetického dermatológa a kde je to prepojenie? ENVY Therapy® je jednotný ucelený  systém a každá rada je je založená na účinnej patentovanej látke. Ja som sa rozhodla bojovať s vráskami a preto mojou účinnou látkou bola kyselina hyaluronová. Tá mi bola vpravená do pleti ako hlavná a najdôležitejšia zložka a bude ma sprevádzať celou radou ENVY Therapy®. To známená, ako hlavná zložka séra v každodennej starostlivosti o pleť a aj ako hlavná zložka pri kozmetickom ošetrení. Ďalšími zložkami, ktoré hrajú v tomto celom koncepte prím je morský kolagén, vitamín E a A a ďalšie organické zložky.

Každopádne, keď mi v štvrtok prišla z ENVY správa o mojom piatkovom termíne, vedela som, že idem, ale aj s deťmi. Nechcela som termín prekladať, ani rušiť a už vôbec by som neurobila to, že si jednoducho neprídem a nedám ani vedieť. Ja osobne tým, že som tak trochu Envy viem, koľko práce majú a ako zodpovedne pristupujú ku všetkému. Viem, že veľakrát na úkor svojho času „ťahajú prácu“ a keď som si predstavila tu našu krásnu a obetavú MUDr. Zuzku Kožuchovú, ako jej skomplikujem situáciu tým, že len tak bez ohlásenia neprídem... nie to určite nie! A tak som zbalila deti, notebook, keksíky a vyrazila na ENVY Therapy® VITAL (mezotlift pomocou prístroja VITAL INJEKTOR)

Mezolift ENVY Therapy® VITAL je vpravovanie účinných látok do pokožky tváre. Viac o tomtom unikátnom ošetrení sa dočítate na našom webe www. envyclinic.sk a milý rozhovor so zakladateľkou ENVY Therapy® Natáliou Selvekovou a dermatologičko Zuzanou Kožuchovou aj v našom najnovšom ENVYmagazíne. Tak veľmi jednoducho, v skratke a popisne, je toto ošetrenie presne zamierené a zacielené na konkrétny problém Vašej pokožky. A Vaša pleť vďaka prenikaniu ihličiek do najspodnejších vrstiev pokožky dostane presne to čo potrebuje (presne tú účinnú látku, ktorú potrebuje), hydratáciu a tým pádom aj mladistvý, svieži vzhľad. Po príchode mi sestrička naniesla na tvár lokálne anestetikum EMLA, aby ma nič nebolelo. Poznám ženy, ktoré absolvujú všetky aj mini bolestivé ošetrenia bez tohto krému a zvládajú to. Ja si EMLU dávam, troška stŕpnem a možno mám taký lepší pocit a neočakávam nijakú bolesť. Po polhodinke sme pristúpili k samotnému ošetreniu. Mudr. Kožuchová mi prikladala prístroj k pokožke, miestečko vedla miestečka. Ten nasal pokožku, urobil podtlak, vysunul ihly a do mojej pokožky prenikalo to najviacmega, čo potrebuje. Celý zákrok trvá asi 20 minút a naozaj nebolí. Sú miesta, kde je to samozrejme citlivejšie a trochu to štípe, ale dá sa to zvládnuť, aj keď má niekto naozaj nízky prah bolesti. Moje deti medzitým pozerali videjká na youtube na chodbe. Jedli keksík a boli úplne v pohode, lebo dostali vysvetlenie a moje pleťové masky, líčenia, úpravu obočia a „krémikovanie“ vidia od narodenia a považujú za úplne prirodzené. Večer po ošetrení bola moja tvár trošku červená a druhý deň som na nej mala malé bodky od miesta vpichov, ale žiadne modriny. Pred ošetrením mi totiž Mudr. Kožuchová pozrela tvár špecialnym svetlom, ktoré ukáže všetky „zákerné žilky“, ktoré môžu prasknúť a preto vedela presne ktorému miestu sa vyhnúť, alebo stroj priložiť jemnejšie. Po dvoch dňoch bodky miznú a na Vás je už len piť veľa vody. Prečo? Kyselinu hyalurónovú si môžeme predstaviť ako „živú vodu“ zo známej slovenskej rozprávky. Tam kde ju podáte, tam pokožka ožie a je aj hydrofilná. Teda má vynikajúcu vlastnosť absorbovať vodu. Čím viac vody v priebehu najbližších dní vypijete, tým bude efekt krajší, výraznejší a trvácnejší.

Som velmi rada, že ENVY má svoju vlastnú kozmetickú líniu a že prinášajú pravidelnosť vo forme ENVY Therapy®,  ktorá má význam a hlavne je založená na vedeckých podkladoch a vytvorená na základe rokov skúseností. Nebojme sa naozaj ani toho slovíčka pravidelnosť, ani ho uskutočniť. Vaša zdravá a krásna pleť bude pre vás tou naj odmenou. Pamätám si, že som raz čítala výrok COCO CHANEL , s ktorým sa stotožnujem. „V 20tich má žena tvár akú jej nadelila príroda, v 30tich takú, akým životom žije a v 50tke, akú si zaslúži. A akú tvár si zaslúžite Vy? Ja osobne tú s nálepkou ENVY Therapy® 

© 02.12.2017, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BLOG BY PETHRA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.