EPILÁCIA LASEROM

Najmodernejšia trvalá metóda odstraňovania nežiaduceho ochlpenia.

 Epilácia diódovým laserom  

Najmodernejšia trvalá metóda odstraňovania nežiaduceho ochlpenia
Nový, jedinečný diódový laser LightSheer Duet efektívne odstráni nežiaduce ochlpenie kdekoľvek na tele. Výsledkom je trvalo hladká pokožka bez ochlpenia. Vďaka veľkosti ošetrovacej hlavice získal laser prívlastok „najrýchlejší epilačný laser“- čas ošetrenia sa skracuje v priemere o 75 %. Znížená bolestivosť zákroku oproti iným epilačným prístrojom je podmienená vákuovým systémom hlavice so špeciálnym chladením. Prístroj sa považuje za zlatý štandard v odstraňovaní chĺpkov.
Pre koho je ošetrenie určené?
• pre ženy aj mužov
• pre tých, čo majú problémy s nežiaducim ochlpením kdekoľvek na tvári a tele: chrbát, nohy, predlaktia, brada, horná pera, líca, obočie, podpazušie, oblasť bikín...
Laser LightSheer DUET dokáže pracovať so všetkými typmi pleti. Ošetrenie je možné vykonávať aj počas slnečného obdobia.
Dĺžka zákroku
• závisí od plochy ošetrovanej lokality
• podpazušie je vydepilované za 5 minút, celé nohy za 45 minút
Po zákroku
Pokožka môže byť jemne začervenaná. Je potrebné obmedziť opaľovanie na 2 týždne.
Výsledný efekt
Laserová epilácia zabezpečí želaný efekt po 5-10 opakovaných ošetreniach. Chĺpky na tele sa nachádzajú v rôznej fáze rastu, pričom laser ničí chĺpky len v rastovej fáze.Výsledný efekt je dlhodobý, chĺpkov sa zbavíte natrvalo. Odporúčame absolvovať udržiavacie ošetrenie približne raz ročne.

Epilácia laserom patrí medzi zákroky, ktoré stále vyvolávajú mnoho otázok. Hoci sa vykonáva už desiatky rokov, je to ešte stále často diskutovaná téma aj pre akýsi pomer očakávania a reality či zlé skúsenosti z iných centier. Medzi najviac kladené otázky patrí: Koľko opakovaní treba, bolí to a aký je výsledný efekt? Na všetky otázky nám odpovedala odborníčka na laserovú epiláciu, zdravotná sestra Bc. Antónia Obšitošová, ktorá má s epilovaním diódovým laserom už vyše 10-ročné skúsenosti.

Prvá a zásadná otázka – je rozdiel medzi depiláciou a epiláciou?
Depilácia je odstránenie chĺpku nad povrchom pokožky (napr. mechanicky –žiletkou). Epilácia je odstránenie celého chĺpku aj s korienkom (teda epilátorom, voskom, IPL svetlom alebo laserom).

Čo je princípom epilácie laserom a ako sa na ňu pripraviť?
Deň pred epiláciou je dobre danú oblasť oholiť žiletkou. Laserový lúč totiž zameria čiernu bodku na pokožke a odstráni aj chĺpok pod kožou až po korienok. Ak by daná oblasť nebola oholená, pristroj by zameral chĺpok a spálil ho na povrchu pokožky, takže epilácia by nebola účinná.
Ako často a koľkokrát je epiláciu potrebné opakovať?
Je potrebných v priemere 4-8 sedení a závisí to od typu klienta. Jednotlivé intervaly medzi sedeniami by mali byť 6-8 týždňov.
Je tento zákrok bolestivý?
Určite to nie je nebolestivý výkon. Každý sme inak citlivý, ale vo všeobecnosti je to dosť krátkodobá, trošku pálivá bolesť, ktorá sa dá bez problémov vydržať. Po ošetrení sa na kožu aplikuje špeciálny krém, ktorý ju upokojí a používa sa aj doma, pokiaľ má klient potrebu a pocit, že ho potrebuje.

SÚVISIACE PROCEDÚRY

Epilácia diódovým laserom
© 27.07.2017, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #ESTETICKÁ DERMATOLÓGIA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.