@esterberdychsatorova

#moje telo Je mojou dušou. Čo cítim, ako sa vnímam, či som šťastná sa odráža na vonkajšej schránke. Preto sa starám hlavne o svoje vnútro. Spokojnosť, radosť a cítiť sa šťastná je pre mňa primárne. Telo je dar a starostlivosť oň povinnosť.

#šport

Od malička bol mojou dennou rutinou, závodne som hrala tenis a neskôr som sa venovala atletike. Potom sa šport stal pre mňa nezdravou drogou a nedokázala som si od neho oddýchnuť, čo ma dobehlo v podobe zdravotných ťažkostí. Naučila som sa usporiadať si priority a šport je mojím koníčkom, robím ho s chuťou, ale dávam si aj pravidelné voľno. Systém 2 + 1 = 2 dni tréning a 1 deň voľna mi vyhovuje.  

#láska

S Tomášom, ktorý je mi životnou oporou som vyhrala jackpot. Mám najlepšieho parťáka, milenca, priateľa v jednom manželovi. Určite to však nie je iba o tom, že som mala šťastie. Myslím si, že ľudí si do života vyberáme podľa toho, akí sme. Náš vzťah nám obom neskutočne sadol a posúvame sa ako pár aj ako dve samostatné osobnosti. 

#žiarlivosť

Vyhýba sa nám, pretože si ju nevytvárame. Znie to jednoducho, ale tak to je. Nikto z nás nedáva druhému podnety k nedôvere.

 

#sexi feeling

Keď som bola mladšia, cítila som sa sexi, keď som bola krásne namaľovaná, učesaná a oblečená na nejakú príležitosť alebo večeru. Brala som to povrchnejšie, ale teraz mam pocit, že už nie som dieťa a dospela som. Sexi má dnes viac významov a podôb ako pred pár rokmi.

#cestovanie

Videla som už takmer celý svet a mnohé prenádherné miesta. Časový posun a lietanie nie je úplne také ružové ako vyzerá. Som rada, že už cestujem menej. Milujem Česko, je to môj domov a máme sa tu skvele. Na dovolenku radi chodíme do nášho druhého domova, do Monaka. 

#sen

Just to be. Veľa vecí, čo som si priala, sa mi splnili. Nedávam si už presné ciele, čo musím dosiahnuť. Život nám vždy niečo ponúkne, a podľa toho sa budem rozhodovať.

#milujem 

Prirodzenosť.

#strava

Stravujem sa zdravo a vyvážene. Jem všetky potraviny, ale s mierou, čo je veľmi dôležité. Telo sa skladá z vody a bielkovín a tomu môjmu nič neodopieram. Nevyhýbam sa ani pečivu, pretože má v sebe veľa dôležitých vitamínov. Milujem bielu taliansku žemľu, ciabbatu. Používam normálne maslo, tuk nenahrádzam kokosovým, med preferujem pred umelými sladidlami. Riadim sa sedliackym rozumom. 

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 16.06.2021, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #ENVYGIRL

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.