Fotorejuvenizácia - rýchle omladenie

V dnešnej dobe hektického života dosť často hľadáme „rýchle riešenia“ našich problémov. Chceme na počkanie omladnúť, za krátky čas vedieť plynule cudzí jazyk, v momente byť odborníkom po absolvovaní nejakého kurzu a občas aj trošku viac šliapeme na plyn v aute a živote.
My ženy, mávame  dosť nekompromisné požiadavky na ošetrenia a zákroky. Nech sú hneď, okamžite, s viditeľným účinkom, v prijateľnej cene a nech to neškodí. Niečo z tejto kategórie som objavila ☺.

ENVY klinika ponúka  Fotorejuvenizáciu NOVEJ GENERÁCIE – Laserové omladenie pokožky. Neinvazívny zákrok, ktorý ma viditeľné učinky a netrvá dlho.

 Fotorejuvenizácia NOVEJ GENERÁCIE 

Zhrňme si v 3 bodoch všetko o tomto zákroku.
1.  PRINCÍP OŠETRENIA - Laser s intenzívnym pulzným svetlom vytvára teplo a dochádza k zničeniu vybraných buniek teplom. Svetlo lasera sa cielene zameriava na farebné zmeny pokožky (nedokonalosti ako cievky, pigmentové škvrny, pigmentové fľaky , vyrážky) a odstraňuje ich. Hlbšie vrásky sa po opakovanom zákroku zredukujú asi na polovicu, pigmentové škvrny sa vybielia, stiahnu sa rozšírené póry a zjemnia sa jazvy. Pleť sa rozžiari, farebne zjednotí a vypne.

2. NA AKÉ PROBLÉMY sa využíva? Prístroj ponúka tri možnosti ošetrenia a riešenia problému pleti.
- AKNÉ – pomáha stiahnuť zápalové procesy na koži a podporuje ich hojenie . Neodstraňuje akné a jeho prvotnú príčinu, ale výrazne napomáha v liečbe a v navráteniu celistvosti pokožky, jednotného odtieňa pleti a odstraňuje fľaky po akné.
- REJUVENIZÁCIA – omladenie pokožky, vypnutie pokožky. Podporuje tvorbu kolagénu, a tým vyrovnáva vrásky, redukuje rozšírené póry a pleť sa rozžiari.
- VASCULAR - odstraňuje cievky a začervenanie na pokožke. Laser ničí hemoglobín v popraskaných cievkach a dochádza k odstráneniu začervenania kože. Je vyborným prostriedkom v liečbe rosacey- teda začervenania pokožky.

3. ČAS OŠETRENIA - Ošetrenie trvá cca 10 minút a je dobré ho 4x zopakovať. Jednotlivé intervaly medzi ošetreniami by mali byť 3-4 týždne.  Samotný laser je šetrný voči pokožke, nepoškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu vďaka modernému systému kryo-ochladzovania.

Teóriu sme prebrali, ale v krátkosti si zhrňme ,,AKO TO BOLO NAOZAJ“.
Ja som si vybrala ošetrenie zamerané na omladenie a vypnutie pokožky. Po odlíčení a nanesení chladivého gélu mi sestička nasadila špeciálne okuliare ako ochranu pred naozaj silným pulzným svetlom. Na tvár mi naniesla chladivý gél a postupne začala prikladať hlavicu prístroja a ošetrovať mi pleť pulzným svetlom. Zákrok je mierne bolestivý, resp. na pokožke ucítite také pálčivé teplo. Sú miesta, ktoré su intenzívnejšie, ako čelo a nos a miesta, ktoré nie je ani cítiť. Celé ošetrenie trvalo cca 10 minút. Tesne po ošetrení bola moja pleť mierne začervenaná, ako po takom  dôkladnom letnom slnení, ale v priebehu pár hodín aj pocit tepla a aj začervenanie ustúpilo. Červenú farbu pleti viete prekryť make-upom , takže po ošetrení v pohode na kávičku, keď už je ten „relax day“. Ošetrenie som už absolvovala 3x, kedže zimné mesiace sú veľmi vhodné na laserové zákroky.  Môj pocit je naozaj fajn. Pokožka je taká pevnejšia a zmizli mi farebné škvrnky po akné. Celé ošetrenie komplet mi zabralo asi polhodinu, takže samé uznáte… áno je to ten zákrok „za málo peňazí veľa muziky“ a momentálne doslova, keďže je v mesiaci február aj v akciovej cene. Využite zimu ako obdobie na letnú prípravu. Ani sa nenazdáme a prekvapia nás slnečné lúče a my budeme ľutovať, že sme počas zimy nezainvestovali do našej pleti… DoENVYdenia ☺

© 08.02.2018, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BLOG BY PETHRA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.