#HomeSpaTherapy

podľa Natálie

Moja denná rutina Som celoživotný skin care freak, čiže moja denná rutina je už toľkokrát inovovaná, že sa mi zdá až neuveriteľné, že ju niekto zanedbáva. Ale teda pekne po poriadku.

Základom všetkého je čistá pleť

Používam predovšetkým naše produkty, ale rada testujem aj rôznych zahraničných a domácich výrobcov. Oči odlíčim dvojfázovým odličovačom, pleť cleanserom a následne tonerom. Nikdy nepoužívam micelárnu vodu. 

Sérum a krém – ráno a večer

Vždy si dávam sérum, prípadne koncentrát kyseliny hyaluronovej a krém. Z našej rady momentálne používam Brightenning.

Niekoľkokrát do týždňa

Masky si nanášam niekoľkokrát do týždňa a kombinujem ich. 

#HomeSpaTherapy

Raz za týždeň. Vtedy robím pre seba, pre svoju pleť okrem dennej rutiny niečo navyše. 

Pred ďalšími procedúrami si pleť vyčistím peelingom a ultrasonickou špachtľou, vďaka ktorej pomocou vĺn z pórov dostanem von nečistoty a odumreté bunky bez mechanického narúšania a vytláčania. To totiž často vedie k väčším problémom a farebným škvrnám. 

Moje naj

Mojou najobľúbenejšou a najefektívnejšou procedúrou je mezoterapia, čiže s pomocou Mezostamp si aplikujem naše ampulky a koncentráty, ktoré striedam. A potom ešte znovu masku. 

 

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 16.06.2021, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BEAUTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.