Ikonická a večná: Cindy Crawford

Krásna v každom veku: 50

Vo svojich 54 rokoch vyzerá úžasne. Je stelesnením ženskej krásy, starne s gráciou a na svoju postavu vysokej gazely je stále patrične pyšná. V modelingu začínala ako šestnásťročná a jej kariéra bola naozaj hviezdna. Predvádzala pre každého, kto v módnom biznise niečo znamenal. Múza Gianniho Versaceho, hviezda najznámejšej reklamy na Pepsi.

Manželstvo s hollywoodskym sexsymbolom Richardom Gerem jej nevyšlo, ale to druhé, s Random Gerberom je dodnes šťastné a Cindy je mama dvoch úspešných detí -syna Presley Walkera a dcéry, tiež modelky Kaiy Jordan. Na leukémiu jej zomrel štvorročný brat a preto sa angažuje v charitatívnej činnosti, ktorá podporuje liečbu a výskum tejto choroby. 

Miluje čokoládu a údajne si ju dopraje každý deň. So svojou trénerkou cvičí trikrát do týždňa, lebo chce byť silná. Tvrdí, že najdôležitejšia v živote je vďačnosť. Nedá dopustiť na pravidelný píling pleti, používa krémy s vysokým ochranným faktorom a na noc séra s obsahom retinolu. Jej trik na krásne vlasy je, že masku si často necháva aj počas cvičenia. 

Má botox aj výplne

MUDr. Zuzana Kožuchová, dermatologička a primárka oddelenia estetickej medicíny kliniky Envy: Pamätám si časy, keď Cindy povedala, že nechápe ženy, ktoré chodia na botox a iné zákroky. No evidentne, keď dozrel jej čas, svoje slová oľutovala, pretože na nej vidno, že má botox aj  výplne.

Vek 50+ je neskutočne prelomový nielen z hľadiska fyzických daností, ale aj na emocionálnej a mentálnej úrovni. V tomto období  žena prechádza hlavne hormonálnymi zmenami, deti väčšinou odchádzajú z domu a pridružujú sa rôzne zdravotné ťažkosti. Takže, ak chceme byť krásne aj v tomto veku, dôležitá je predovšetkým psychická pohoda. Keď sa hovorí, že  „v zdravom tele zdravý duch“, tak v tomto veku platí „spokojná v živote, žiarivá v zrkadle“ (to som si vymyslela).

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 10.12.2019, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BEAUTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.