JARNÝ EDITORIÁL

...Milí čitatelia, práve držíte v rukách prvé predajné číslo Envy magazínu! 
Pre mňa osobne je to jedno veľké a nečakané dobrodružstvo, lebo vychádzať ako predajný časopis nebolo naozaj nikdy plánované. Envy magazín sme doteraz vyrábali len pre pacientov a klientov Envy kliník. Bol odborným časopisom, kde si mohli prečítať všetko o zákrokoch, ktoré dnešná moderná, najmä estetická medicína ponúka.
Časom sme ho vylepšovali, pridávali “nemedicínske” témy a rôzne zaujímavé rubriky.
Keď sme sa, priznávam, veľmi spontánne rozhodli pustiť do "publisherských vôd”, zamyslela som sa nad tým, čo by mal magazín okrem prehľadu možností a tém modernej medicíny ponúknuť...

Takto začína editoriál nášho nového Envymagazínu, ktorého predaj sme úspešne odštartovali. Už teraz sa stretávame s pozitívnymi ohlasmi a spustenie webovej stránky s rovnakým názvom, je súčasťou tohto  projektu. Tento web bude Envy magazín v akejsi elektronickej forme. Bude vás inšpirovať ku kúpe aktuálneho čísla, prečítate si články z minulých. Zaujímavé rozhovory, inšpiratívni ľudia, medicínske aj nemedicínske témy...a hlavne ženy. Napríklad tie z nášho aktuálneho magazínu. Úspešné, ako Vladimira Ledecká, poradkyňa prezidenta SR. Podnikavé a krásne, ako Soňa Skoncová. Kreatívne, ako Janka Kurilak, ktorá po materskej dovolenke odštartovala vlastnú značku oblečenia, či Mirka Luberdová, ktorú osud nečakane zaviedol ku zdravej strave a dnes vydáva už tretiu knihu o varení a ...

O ľuďoch, ktorých príbehy by mohli byť inšpiráciou pre nás všetkých.

Ako som spomínala v úvode, ENVY magazín  vznikol nečakane a neplánovane, bez veľkého redakčného tímu a skúseností rovnako, ako aj tento web. Možno, že nájdete pár chybičiek krásy. Utešujem sa ale tým, že aj v estetike sú najzaujímavejšie tváre práve tie, čo sú s istou dávkou nedokonalosti. ;)

S pozdravom

Natália Selveková

© 20.05.2017, Natália Selveková

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.