Jarný editoriál

Ak ste si niekedy mysleli, že život bude ružovou prechádzkou, nechcem rovno povedať, že ste sa mýlili, ale je to tak. Na ceste sa stretnete s mnohými prekážkami, malými i takými, ktoré sa v prvom okamihu zdajú neprekonateľné. 

Nádych, výdych – nie ste v tom samy, ale máte na výber. Pokúste sa o nemožné, zažite na vlastnej koži ako chutí úspech a berte ho všetkými desiatimi. Vyberte si slobodu, nedovoľte strachu, aby vás zahnal do kúta. Univerzálny návod neexistuje, preto sa inšpirujte všade, kde sa dá. Samo sa to nestane, veď viete. 

Iste ste sa stretli so starým známym: keď žena nevyzerá „dobre“, kritizujú ju. Keď si pomôže zákrokom, procedúrou, starostlivosťou o seba, kritizujú ju viac. Nuž! Nebojujte s veternými mlynmi, načo? 

Zaberte však tam, kde je možnosť uspieť. Každá z nás môže byť najlepšia mama na svete, úspešná v tom, čo robí, aj vyzerať a cítiť sa dobre. Nikto nebude pátrať ako ste sa tam, kde chcete byť, dopracovali. Počíta sa výsledok. 

Vo vašich rukách však je cesta ako sa k nemu dostať. Viete, čo stačí? 

Zmeniť ENVY you na ENVY me. 

Keď padnete, vstaňte, a keď ste hore, nebojte sa pádov. Smelo do toho.

Andrea Coddington

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 10.05.2021, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #EDITORIÁL

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.