kozmetické ošetrenia poslednej generácie

Predstavujeme vám 5 noviniek pre krásnu a čistú pleť 21. storočia.

Časy, keď návšteva kozmetického salónu za účelom vyčistenia pleti predstavovala naparovanie v spojení s hodinu vytláčania pórov, sú už takmer zabudnuté.
Tlak prstov nahradili inovatívne prístroje a moderné postupy lekárskej kozmetiky.
 V najnovšom čísle Envy magazínu vám predstavíme vám 5 noviniek pre krásnu a čistú pleť 21. storočia.

1. ULTRAZVUK
Čistenie ultrazvukom je najzákladnejším a najbežnejším salónovým ošetrením v rámci prečistenia povrchu pleti. Dochádza k odstraňovaniu zrohovatenej vrstvy keratinocytov a podpore bunkového metabolizmu pleti, čo prispieva k celkovému a viditeľnému rozjasneniu pokožky. Následne dochádza k lepšiemu vstrebávaniu používaných krémov a sér.
Prístroj precízne odstráni odumreté bunky a prečistí znečistené póry. Preniká do spodných vrstiev pokožky, kde lieči zápaly a pôsobí ako prevencia proti ich vzniku. Zároveň zabezpečuje potrebnú hydratáciu a zvyšuje odolnosť pleti voči vonkajším vplyvom. Ultrazvukové čistenie pleti je neinvazívne a veľmi príjemné ošetrenie.

2. AQUACLEAN
Zabezpečí dôkladne a hĺbkovo vyčistenú pleť bez vytláčania a bolesti. Prístroj Aquaclean pomocou podtlaku a špeciálnych vodičiek vyplaví z pokožky nečistoty, mikroorganizmy, odumreté bunky a kožný maz. Výsledkom je jasnejšia, čistejšia a vyhladenejšia pleť bez podráždenia. Aplikovaný roztok sa určí presne podľa typu pleti. Aquaclean 

3. OXYGENEO
OxyGeneo je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne:
1. Exfoliácia vonkajšej vrstvy kože
2. Infúzie základných revitalizačných živín
3. Okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra
OxyGeneo produkuje bubliny Co2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti, a vytvára fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek.
Táto exkluzívna kombinácia zlepšuje tón pleti, vyrovnáva štruktúru a vyživuje pleť, dáva vám vyvážený zdravý vzhľad, zjemňuje jemné vrásky. Vaša pleť okamžite pocíti rozdiel. OxyGeneo 

4. BLUE LIGHT
Modré svetlo alebo inak Blue Light lieči zápalové procesy pokožky spôsobom efektívneho odstránenia príčin infekcie pokožky vnútri pórov, čím dochádza k odumretiu baktérií zodpovedných za vznik zápalov a akné. Modré svetlo pôsobí antibakteriálne do hĺbky pokožky 415 – 485 nm, čím sa zabraňuje vzniku zápalov. Výsledkom je čistá pokožka bez zápalových procesov. Led tarapia - Blue light 

5. MIKRODERMABRÁZIA STERILENeinvazívny, vysoko efektívny mikropeeling stimulujúci tvorbu nových buniek.
Podstatou mikropeelingu je postupné nanášanie jemných hliníkových kryštálov a následné obrusovanie vrchných vrstiev pokožky. Prístroj odstraňuje rohovitú vrstvu pokožky, čím stimuluje v spodnej vrstve tvorbu nových buniek. Stimulácia spodnej vrstvy spôsobuje rozšírenie ciev, čím sa zvyšuje elasticita tkaniva. Zároveň sa z pokožky za pomoci prístroja odstránia zvyšky odumretých buniek a zvyšky kryštálov. Počas ošetrenia sa kontroluje sila nanášania kryštálov, ktorá začína od veľmi jemnej exfoliácie (odlupovania) až po hĺbkový mikropeeling.
Prístroj najnovšej generácie na obrusovanie pokožky garantuje klientom bezpečnosť a zabezpečuje maximálnu sterilitu.  Mikrodermabrázia sterile 

© 01.04.2017, Natália Selveková, Michaela Pukalovičová

ĎALŠIE Z TÉMY #ESTETICKÁ DERMATOLÓGIA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.