Krása je aj o pôžitkoch

Módny návrhár Fero Mikloško a riaditeľka súťaže MISS UNIVERSE SLOVAKIA Silvia Lakatošová – ako vnímajú krásu a čas dvaja uznávaní experti vo svojom obore?

1 Fero: Aké vecné ceny si ako víťazka Miss Universe Slovakia vyhrala a kde skončili?
Silvia: Dostala som kožuch z líšky, ktorý sa momentálne nachádza v skrini mojej maminy:-). Ďalej auto – to je už dávno v šrote a peniaze, ktoré ani neviem, že som vyhrala :-). A samozrejme, účasť na svetovom finále Miss Universe, ktoré som si patrične užila = 4. miesto!!!

Silvia: A ty si niekedy niečo vyhral? Alebo nejakú súťaž?

Fero: Okrem diplomov v súťažiach mladých módnych tvorcov aj sem tam nejaké tomboly a aj lotto už bolo - okolo 4,50 € :-))). Avšak na tú najväčšiu výhru stále čakám, môže byť materiálna, ale aj osobná ;-).

 F: Stalo sa niekedy, že by si tvoje finalistky skočili do vlasov?
S: Predo mnou určite nie, disciplína je prvoradá! Čo sa dialo po súťaži, neviem...
S: Modelkám sa nič podobné nestáva na tvojich prehliadkach?
F: Tiež o tom neviem, ale možno po prehliadke, keď si dajú pohárik, bohvie čo si povedia a možno sa aj povadia. Preto ich nepozývam na after party :-). Počas akcie vyžadujem profesionalitu bez kompromisov, takže riešime iba pracovné “nehody“, ak vôbec.

    3. F: Si kamarátka s Ivanou Christovou?
S: S Ivanou sa poznáme roky. Bola “prvá“ a vždy aj zostane.
S: Ty si s ktorými návrhármi kamarát?
F: V podstate sa poznáme všetci, ale že by sme trávili večere spolu pri víne sa z mojej strany nedá povedať. Ale keď sa už stretneme na spoločenskej akcii, tak sa zabavíme a niekedy aj do skorých ranných hodín. Vtedy ide pretvárka bokom a užívame si to ;-).

4. F: Keby si neorganizovala súťaž Miss Universe Slovakia, čo by si robila?
S: Architektku a interiérový dizajn. Milujem túto prácu.
S: Zaujíma ma, čo by si robil ty, keby si nebol návrhár.
F: Ja som od malička sníval asi o stovke povolaní, ale jedno, ktoré ma vždy fascinovalo, bolo predavačka v trafike. Takej tej starej drevenej búdke, útulnej, kde si obklopená časopismi, cigaretami, stieracími žrebmi - úplný pokoj v teplúčku a permanentný kontakt so zákazníkmi . Asi preto mám dnes za sebou už 20 rokov módnej tvorby pod logom vlastnej značky ;-).

 5. F: Ak by bola na Slovensku súťaž “Missis“, šla by si do toho?
S: Akože súťažiť??? Feri, to akože vážne??? Myslím, že už ani tú “Missis“ nestíham!
S: Prečo? Chystáš sa ty na “olympiádu“ krásy a potrebuješ poradiť? :-)
F: Ja??? :-) Raz, dvakrát do roka sa zúčastním niektorého veľkého “behu“ aby som podporil dobrú vec – potom sa cítim krajšie, to je pravda ;-).

 6. F: Kde a ako najradšej relaxuješ po finále súťaže Miss Universe?
S: Doma, na terase, v absolútnom pokoji, s výhľadom na les a mojimi myšlienkami ;-).
S: Čo ty, kam utekáš väčšinou po prehliadke, alebo náročnejších projektoch, napríklad Let’s Dance?
F: Vždy si hovorím, že niekam vypadnem, ale zakaždým sa nakopí ešte viac práce, takže si to rozmyslím a zostanem doma. Ale tento rok už naozaj po prehliadke vycestujem za teplom nabrať energiu na plesovú sezónu!

 7. F: Bývaš pri lese v oblasti vinohradov. Nelákalo ťa nikdy mať taký malý “oddychový“ so svojim vlastným vínom?
S: Ako malá som žila v bratislavskej Rači a mali sme veľké vinohrady. Moja babka a celá rodina sa podieľala na oberačkách, spracovaní hrozna a dorábaní vlastného vína. Je mi to teda veľmi blízke a myslím si, že by ma to aj celkom bavilo. Zatiaľ som ale v rovine nostalgického degustátora, to mi celkom ide a celkom sa mi darí ;-).  
S: Čo ty a víno? Že vraj sa z neho opeknieva :-)            
F: Áno, tiež mám ten pocit :-) Aj keď ja dávam prednosť jeho bublinkovým verziám, či už talianskym, alebo francúzskym. Sú veselšie a noblesnejšie. A k tomu niečo skvelé na zahryznutie... Mám pocit, že krása je v spojení s vekom o pôžitkoch ;-).  

 8. F: Aký máš vzťah k plastickým operáciám a invazívnym zákrokom?
S: Akceptujem to. Doba je moderná, je bežné, že sa ženy aj muži vylepšujú. A hlavne, ak to dodá človeku sebavedomie a vnútorne uspokojenie, nie je čo riešiť.
S: Neverím, že ty si už niečo nevyskúšal, alebo o niečom intenzívne neuvažoval!
F: Ja som vyskúšal okrem odstránenia znamienok - čo sa asi za plastickú operáciu nepovažuje - aj botox do čela. Robila mi to najlepšia odborníčka z kliniky ENVY pani doktorka Kožuchová. Bolo to celkom vtipné ako sa mi zmenila tvár - najviac sa mi páčilo, že obočie som mal vysoko a oči úplne otvorené, keďže už mám tendenciu padajúcich viečok. Toto bolo celkom fajn, no myslím si, že ďalším a vážnejším krokom budú už spomínané viečka.

 9. F: Ako si predstavuješ svoj dôchodok? Nemám ale na mysli ten finančný :-).
S: Byt v centre Bratislavy, všade samé príjemné kaviarničky, dokonalá manikúra, pedikúra a samozrejme vysoké podpätky!!!
S: Som zvedavá, kde teba stretnem na staré kolená :-).
F: Ja by som tiež staré mesto, kaviarne, reštaurácie... a pokojne aj tie vysoké podpätky, ale nie v Bratislave. Taká Barcelona, Paríž, alebo Buenos Aires...

    10. F: Ďakujem, si skvelá ;-)
S: Podobne ;-) A aj ja ďakujem!

© 04.05.2018, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #FASHION

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.