Mikloškova 20tka

Dňa 20.novembra sa v Primaciálnom Paláci v Bratislave uskutočnila pompézna prehliadka známeho a hlavne uznávaného návrhára Fera Mikloška.

 Kombináciu vzorov a štruktúr spájala elegantná čierna, ktorá sa objavuje v poslednej dobe čoraz častejšie v návrhárových kolekciách. Ženskosť, rafinovanosť, elegancia doplnená brokátom, hodvábom a flitrovými látkami. Štrasové kamienky, potlačený hodváb, vzory a ornamenty sa predviedli na móle známym celebritám a každému kto miluje mikloškovú módu. 

NOBLISSIMA – časť kolekcie ponúkla ukážku jedinečných kúskov v podobe večerných a kokteilových šiat. Neformálny oddych a luxusnú pohodu pre mužov aj ženy symbolizovala kolekcia, s názvom KOMIKS SILQUESSE. Na mólo sa dostali aj krásne, veľké efektné tašky, či malé večerné kabelky so štýlovými príveskami. Metalické, zlaté, strieborné a čierne čižmy dali bodku za touto jedinečnou prehliadku, vkusom a štýlom vlastným atelieru Mikloško. Záver prehliadky patril grandióznym svadobným šatám a potlesku celého publika.

 V hľadisku sa mihli celebritné osobnosti, blogerky, známe tváre z médií, ale aj blízky priatelia Fera Mikloška. Jedným z nich je aj Natália Selveková – riaditeľka a majiteľka kliník Envy na Slovensku.  Krása je voľba ...aj tak znie myšlienka kliniky Envy a platí aj v spojení krásy a módy. Fero Mikloško patrí medzi dlhoročných klientov kliniky Envy. Pri návšteve Košíc tradične relaxuje, spolu so svojím obchodným partnerom a spolupracovníko Rasťom Holubcom na tejto klinike. Tentokrát sa miesto na relax Fera Mikloška rozšírilo, kedže klinika Envy otvorila svoju pobočku aj v Bratislave a to hneď 2x. Na Antolskej ulici a Priveé Lounge v paláci Motešických, takže ostáva dúfať, že návštevy na východ Slovenska budú pokračovať. Klinika Envy bola oficialnym partnerom tejto veľkolepej šou a je aj oficiálnym partnerom oddychu a relaxu Fera Mikloška.  

© 28.11.2017, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #FASHION

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.