Najžiarivejší úsmev Hollywoodu: Blake Lively

Krásna v každom veku: 30

Tridsiatnička, americká herečka a modelka Blake Lively je krásna, pretože je šťastná. Mama dvoch detí sa vždy usmieva, miluje svojho sexy manžela Ryana Reynoldsa, nemá maniere a tvrdí, že žije obyčajný život, kde jej záleží na maličkostiach. Keď novinári tvrdia, že má vo všetkom na ružiach ustlané , opravuje ich, že aj ona občas nezvláda výchovu detí, býva nahnevaná, či máva nedorozumenia s mužom. Je plachá a žiarivým úsmevom odzbrojuje. Pochádza z veľkej rodiny, s ktorou udržiava úzky kontakt a na prvé miesto, pred kariéru, dala výchovu svojich dvoch detí.

V tomto ju podporuje aj jej manžel Ryan, majú spolu dohodu: „Obaja sme sa vzdali filmových projektov, ktoré skutočne milujeme, pretože chceme udržať našu rodinu pokope. Ľudia z našej brandže si často myslia, že ich kariéra je niečo, čo musia nasledovať a udržiavať, ale my sme si povedali, snažme sa vždy udržiavať náš vzťah.“   S Ryanom sa zoznámila pri nakrúcaní filmu Green Lantern, v roku 2012 sa tajne vzali. Blake nedrží diéty, nepočíta kalórie, radšej veľa cvičí, aby mala rýchly metabolizmus. Najradšej si varí sama a deň začína pohárom vody s kvapkou kokosového oleja. Dodržiava – vo všetkom – zásadu 80:20. Osemdesiat percent času je na seba prísna a disciplinovaná a zvyšných 20 si užíva.

Tridsiatničky siahajú skôr po neinvazívnych zákrokoch

Antónia Obšitošová - zdravotná sestra kliniky ENVY: Máme teraz obdobie, keď aj ženy, ktoré holdujú alternatívnym trendom a siahajú po bio produktoch, chcú vyzerať pekne.  Skvelou voľbou je FOTOREJUVENIZÁCIA PLETI- rýchle omladenie pleti bez chirurgických zásahov. Princípom ošetrenia je, že pulzné svetlo lasera vytvára teplo a tým dochádza k zničeniu vybraných buniek pleti. Cielene sa zameriava na všetky „nedokonalosti“ ako cievky, pigmentové škvrny, vyrážky. Opakovaním tohto ošetrenia sa hlbšie vrásky zredukujú na polovicu. Pleť sa rozžiari, farebne zjednotí a vypne. Úplným benefitom tohto ošetrenia je krátke trvanie. Ošetrenie trvá 10 minút, takže ho stihneme aj medzi nákupmi a pobehovaním do školy, či škôlky. 

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 08.12.2019, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BEAUTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.