Nicole Kidman

Hodnotí MUDr. Juraj Gajdoš

Herecká kariéra Nicole Kidman je výnimočná, rovnako ako jej vzhľad. Z môjho pohľadu plastického chirurga sú telesné proporcie Nicole symetrické, vyvážené, podlhovastá tvár herečky harmonicky dopĺňa 180 cm vysokú postavu. Objavili sa špekulácie o prirodzenosti jej dekoltu. Z dostupných mediálnych zdrojov sa mi zdá použitie implantátov vysoko nepravdepodobné. Práve so stúpajúcim vekom ženy dochádza k postupnej prestavbe mliečnej žľazy a atrofii tkaniva prsníka. Decentné implantáty by dodali Nicole žiadanú plnosť dekoltu, zvýraznili by úzky pás a pýšila by sa božskou symetriou.

Nicole predstavuje prototyp svetlého fenotypu pokožky, ktorý vyžaduje príkladnú starostlivosť. Herečka vo svojich mediálnych spovediach uvádza nutnosť chrániť si kožu pred slnkom, taktiež priznávala zásah plastického chirurga v oblasti tváre. Z tvárovej analýzy a porovnania fotografií z mladosti je evidentné použitie botoxu v oblasti čela, glabelly a okolia očí, tzv. crow´s feet. Na niektorých internetových záberoch je badateľné nadmerné použitie botoxu a jeho vedľajšie efekty, ako rozšírenie koreňa nosa a zvýraznenie tzv. zajačích línií. V oblasti líc je evidentné použitie výplňových materiálov. Výplňové materiály na báze kyseliny hyalurónovej prinášajú alternatívu k faceliftu. Svojou podstatou sú to protichodné metódy. 

Kyseliny sa snažia doplniť vekom stratený, spadnutý objem podkožia. Facelift naopak zmenší a vytiahne kožno-podkožnú schránku tváre. Výplňový materiál použila Nicole aj na doplnenie objemu pier. Internetové špekulácie nad faceliftom, ale aj  úpravou nosa, sú podľa môjho názoru neoprávnené.

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 17.11.2019, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BEAUTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.