Rešpekt

Niekoľko dní mi trvalo, kým som strávila emócie z nášho eventu v Prahe. Úprimne, mala som pred týmto večerom a všetkým, čo s ním bolo spojené, rešpekt.

Rešpekt som cítila, keď som sa ako 26-ročná púšťala do podnikania, bol tam, keď som o rok neskôr s myšlienkou otvoriť prvú ambulanciu oslovovala lekárov. Iste, mala som ambíciu, verila som si, ale rešpekt je jediná emócia, ktorú si pamätám z prvého stretnutia s uznávanou lekárkou Zuzkou Kožuchovou, keď som jej s malou dušičkou predstavovala svoju víziu. Keď som s MUDr. Hudákovou išla na školenie a bola jediná bez lekárskeho vzdelania, keď som s MUDr. Nasabom tvorila rozpočet na operačné vybavenie a nástroje, o ktorých som predtým nepočula. Keď som poslala Dare prvý mail s poznámkou, že ak sme na ňu ako firma ešte nedozreli, neurazím sa, a skúsim sa ozvať o niekoľko rokov. Keď sme pred štyrmi rokmi otvárali ENVYxPRIVEÉ a prvýkrát som sa stretla s Dominikou, ktorá nám ho medzi turnajmi prišla pokrstiť. Domi bola s nami aj v Prahe. Bola s nami, keď vstupujeme, oveľa skúsenejší, ale stále pokorní do veľkomesta. S rešpektom, možno ešte väčším ako na začiatku našej cesty som privítala svetovú topmodelku Karolínu Kurkovú, redaktorov zo svetoznámych časopisov, množstvo úžasných ľudí, ktorí nám fandia a pomáhajú plniť si cieľ – urobiť z @envytherapy značku, na ktorú budeme hrdí aj za hranicami našich krajín. 

Ak máte svoj sen, buďte cieľavedomé, pripravené kráčať, venujte mu čas, energiu a nemajte strach, majte rešpekt. ♥

Ďakujem vám všetkým, ktorí náš sen pomáhate plniť. Spoločníkom, kolegom, ambasádorom, osobnostiam, redaktorom a kamarátom. 

Natália Selveková

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 27.09.2021, Natália Selveková

ĎALŠIE Z TÉMY #EDITORIÁL

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.