Sexy rebelka: Cara Delevingne

Krásna v každom veku: 20

Preslávila sa ako módny chameleón, bisexuálka s hustým obočím. Rodená Londýnčanka pochádza z vplyvnej a bohatej rodiny. Je vnučkou herečky Joan Collinsovej, dedko Nicholas Coleridge je prezident spoločnosti Condé Nast International. Vyrastala v jednej z najbohatších štvrtí sveta, londýnskej Belgravii. Modelingovú kariéru začala v dvadsiatke, o dva roky neskôr bola jednou z najvplyvnejších a najžiadanejších tvárí na móle. Bola na titulkách Vogue, vybrali ju na prehliadku Victoria´s Secret, nafotil ju Mario Testino, v roku 2012 dostala ocenenie British Fashion Award, keď sa stala modelkou roka.

Extravagantná kráska je známa svojimi grímasami

Cara je slobodná, živelná, nie je jej cudzia ani kariéra herečky, spisovateľky, dizajnérky a na svoje obočie vraj vôbec nepoužíva pinzetu. Jej mama bola závislá od heroínu, často pila a o  deti sa príliš nestarala. Vďaka závislostiam prepadla depresiám a dodnes je na liekoch... Cara však tvrdí, že je na svoju mamu pyšná a netají ani svoje depresívne obdobie počas dospievania. Najznámejšia bisexuálka z módneho sveta tvrdí, že si vždy vyberie nesprávneho chlapca, a preto ju bavia dievčatá. 

Starostlivosť o pleť v dvadsiatke je rovnako dôležitá ako v každom veku, či už pri zrelej alebo problematickej pleti

Lenka Kubincová - kozmetička ENVY: Hoci je v tomto období pleť ešte dostatočne pružná, hydratovaná a hladkú, je múdre myslieť krok dopredu. Treba o ňu začať dbať a pleť pripraviť na prvé známky starnutia. Nielen nezabúdať na pravidelné odličovanie pred spánkom a  hydratovanie. Je to ten správny čas, keď treba domácu starostlivosť podporiť aj odbornou a zveriť sa do rúk kozmetičky. Pomôže vám vybrať správne a vhodné kozmetické ošetrenia a odporučí produkty, ktorými sa budete o pleť starať. Dôležite je doma nezasahovať do zápalových procesov na pleti, aby ste si nespôsobili jazvy alebo následne pigmentácie, ktorých sa budete v budúcnosti veľmi ťažko zbavovať. V dvadsiatke odporúčam z kozmetických ošetrení a prístrojov AQUA CLEAN, ktorý vám pomôže udržať si pleť čistú, hydratovanú a so zdravým vzhľadom čo najdlhší čas. Ideálna je kombinácia so svetlom  SMART LUX, ktoré ešte posilní imunitu pleti, stimuluje a hydratuje ju.

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 08.12.2019, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #BEAUTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.