Svet Andreja Kusalika

Sila ženy
Módne domy povýšili tričká na spoločenský odev už dávnejšie, no tentokrát tento módny trend podporili ešte aj silným ženským odkazom. Snáď najvýraznejšie v tomto smere zaujala nová dizajnérka módneho domu Dior Maria Grazia Chiuri, ktorej tričko hlása jasný odkaz WE SHOULD ALL BE FEMINISTS. Tieto tričká nosia všetky IT girls. Ich cena je 550 eur a Dior sa ho rozhodol predávať ich iba s kompletným lookom, čiže sako, nohavice, a topánky. Asi vás neprekvapí, že tričká boli počas pár dní vypredané. Tričká s feministickým odkazom počas newyorského týždňa módy predviedol aj talentovaný návrhár Prabal Gurung.

Laurent Mazzone Black oud
Už roky som verný parfumom z kategórie Niche. Ide o vyšší rad parfumov, ktoré naozaj nezmyjete ani sprchou. :) Mojím osobným favoritom sú parfumy z dielne Francúza Laurent Mazzoone. Ak máte radi živočíšne vône, z ktorých doslova mrazí, rozhodne siahnite po parfume Black Oud, v ktorom sa snúbi neopakovateľná vôňa oudového oleja, muškátového orieška, kadidla, ambry a santalového dreva s dotykom pižma.
@ingredients_store

Pharell Chanel Boy
Spevák, módna ikona a návrhár Pharell sa na oscarovom červenom koberci premával v na mieru šitom modeli z pera génia Karla Lagerfelda,  ktorý vytvoril pod hlavičkou módneho domu Chanel. Natom by nebolo nič zaujímavé, ale Chanel pánske kolekcie vo svojom portfóliu nemá. Samozrejme, v prípade Pharella už urobili niekoľkokrát výnimku a tentokrát mu vytvorili perfektne padnúci frak, ktorý zdobil masívny náhrdelník Pharell patril medzi najlepšie oblečených mužov oscarovej noci.

Viktor Frešo OVERHEADS
Viktor Frešo patrí medzi najvýznamnejšie postavy súčasného umenia v regióne bývalého Československa od roku 2000. Jeho prístup k tvorbe je veľmi ojedinelý. Reflektuje v nej aktuálne spoločenské a kultúrne situácie. Často je vo svojej tvorbe kritický a agresívne pohŕda samotnou umeleckou scénou a jej procesmi, no vždy s podtónom ľahkosti, humoru a hry. Mňa osobne veľmi zaujala jeho aktuálna výstava v trendy galérii Nedbalka, kde môžete vidieť diela od Moussona či Benku a rovnako tak nájsť diela od Viktora Freša. Výstavu pod názvom OVERHEADS nájdete v galérii Nedbalka na Nedbalovej ulici v Bratislave.

Sneakavenue
Sneakavenue je jeden z najviac cool obchodov v srdci Bratislavy. Je to teniskový raj, keďže tenisky, chvalabohu, sa už veľa sezón nosia pokojne aj k šatám, sukniam či kostýmom. Tu si zaručene vyberiete. Limitované kolekcie od Adidas, Nike či Reekom, ktoré patria medzi moje obľúbené, tu nájdete naozaj v ojedinelých prevedeniach. Tento obchod, samozrejme, ponúka aj online shop, tak šup na www.sneak-a-venue.com.

Voda + kyslík = energia
Bez vody človek vydrží týždeň. Bez kyslíka 5 minút. Dve najdôležitejšie esencie života. Spojili sa ich pre vás. Nová kategória na trhu – Oxywater. Neporovnateľná s vodou, neporovnateľná s energetickými nápojmi. Úplne nová kategória. Za výrobou produktu stojí Slovenka Julianna Hložek Grmannová, ktorá pred siedmimi rokmi zápasila proti onkologickému ochoreniu. Pri hľadaní ciest narazila na prácu Dr. Otta Wartburga, nositeľa Nobelovej ceny, podľa ktorej sa zhubnej chorobe nedarí existovať v dostatočne okysličenom prostredí. Oxy water® v zdravej plechovke zaručuje, že sa do vody dostane 90 mg kyslíka na liter a udrží sa v nej. Má hneď niekoľko prevratných účinkov na ľudské zdravie. Kyslíková voda ponúka okrem uhasenia smädu prirodzenú vitalitu bez stimulantov, pocit ľahkosti v žalúdku, pocit čistých hlasiviek, prevenciu proti generačných chorobám, najmä proti onkologickým, obsahuje nula kalórií, okysličuje mozog a napomáha zvyšovať výkonnosť pri športe vďaka okysličeniu krvi. Vďaka antiseptickým účinkom kyslíka ju môžu piť vychladenú dokonca speváci, neprichádza k zničeniu hlasiviek.

http://www.oxywater.sk/

Jawbone UP3
Vlajková loď, fitness náramok Jawbone UP3 je postavený na multisenzorovej platforme, ktorá obsahuje nový – vylepšený akcelerometer, bio impedančné, telové a teplotné senzory. Okrem monitorovania aktivít monitoruje srdcový tep či kvalitu spánku. Po dokončení osobnej aktivity aplikácia Jawbone UP automaticky rozpozná a zaznamená široký zoznam športov a aktivít vrátane behu, cross tréningu, tenisu, turistiky a dokonca tanca či zumby. Na základe pravidelného používania náramku bude možnosť rozšíriť aj o ťažšie detekovateľné športy a aktivity ako plávanie, bicyklovanie alebo joga. UP3 využíva bioimpedančné senzory, ktoré merajú odpor kože, reakciu na malé elektrické impulzy. Táto metóda umožňuje zachytiť široké spektrum fyziologických signálov vrátane srdcového tepu. Náramok Jawbone UP3 pracuje spolu s vynovenou aplikáciou Jawbone UP app, ktorá je dostupná pre zariadenia s OS iOS aj OS Android. Obe aplikácia sú dostupné zadarmo. Aplikácia je do detailu prepracovaná a patrí k tým najlepším na trhu. Okrem sledovania a záznamu aktivity môžete zaznamenávať jedálniček, zdieľať hodnoty s priateľmi a mnoho ďalšieho.

© 14.08.2017, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #FASHION

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.