Tajomstvá koruny krásy

Najkrajším účesom sú prirodzene krásne, husté a zdravé vlasy.
...ale čo ak sa dlhšiu dobu budíte ráno s množstvom vlasov na vankúši, pravidelne nimi upchávate odtok vo vani alebo sú jednoducho všade na zemi, na stole, všade. Nepodliehajte hneď panike, máme pre vás pár tipov!

KOMPLEXNÉ TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE KLINIKY ENVY  Trichologické vyšetrenie 
Príčin vypadávania vlasov je veľa a preto je pilierom diagnostiky vstupné vyšetrenie a základný odber a rozbor krvi,  ktorý často odhalí najčastejšie príčiny vypadávania vlasov, vylúči ochorenia krviniek, zápal v tele, objaví najčastejšie hormonálne poruchy, zistí stav metabolizmu pečene, krvného cukru, prípadne určí metabolický typ a poruchy výživy. Na základe jeho  výsledkov sa prípadne  podáva hormonálna liečba.
Okrem krvného rozboru sa lekári kliniky odborne zaoberajú aj pokožkou vlasovej časti a  vyšetrením  vlasových folikulov. TRICHOKAMEROU, ktorou skúmajú samotný vlas a pokožku, zisťujú hustotu vlasov  v záhlaví, v oblasti vzniku kútov.
Záverom tohto komplexného vyšetrenia je určenie príčiny vypadávania vlasov, definícia prípadných anomálií  a odporúčanie účinnej a cielenej liečby.

ENVY Therapy MezoHAIR  ENVY therapy® MezoHAIR 
Pri tomto ošetrení sa pomocou ultra tenkých ihličiek aplikujú priamo do pokožky do strednej vrstvy kože výživné látky vo forme “kokteilov“ obsahujúce rastové faktory, kmeňové bunky, vitamíny, aminokyseliny a zinok.
Ošetrenie je vykonávané lokálne tam, kde je potrebné. Vďaka tenkosti ihličiek a  aplikácii do strednej časti kože, klient spravidla necíti žiadne nepohodlie. Vlasové korienky dostávajú potrebnú výživu. Zlepšuje sa stav pokožky hlavy. Vlasy sú hustejšie, silnejšie a lesklejšie. Pokožka sa lepšie prekrvuje, čo napomáha k výžive a okysličeniu buniek.
Metóda je vhodná prakticky pre kohokoľvek. Odporúča sa najčastejšie v prípadoch, keď pacientom rednú, slabnú či vypadávajú vlasy, avšak môže byť indikovaná aj u zdravých jedincov bez týchto problémov, a to ako intenzívna starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy, ktorá vedie k zlepšeniu kvality vlasov a ako prevencia ich vypadávaniu hlavne, ak sa u vás potvrdí genetická záťaž.
Vlasová mezoterapia pokožku hlavy dôkladne vyživuje a hydratuje, čím povzbudzuje rast vlasov. Vzhľadom na to, že ide o dlhodobý fyziologický proces, metóda dosahuje najlepšie výsledky pri pravidelnom opakovaní. Intenzitu opakovaní určí lekár. Vlasovým cibuľkám sa tak dostáva pravidelná starostlivosť, čo je pre ich pozitívnu stimuláciu kľúčové.

 

FOTOTERAPIA VLASOV  FOTOTERAPIA Hair 
Najnovšia generácia fotoaktivačnej LED terapie je jedným z moderných salónnych riešení problémov s vypadávaním vlasov.
Červené svetlo v kombinácii so žltým pozitívne vplýva na vlasové folikuly. Podporuje regeneráciu tkanív a stimuluje bunkovú aktivitu, pri odporučenom použití u androgénnej alopecie (strata vplyvom mužských hormónov u žien aj u mužov) sú známe tieto výsledky: 5-6 percent vyššia hustota vlasov meraná trichogramom a zlepšenie uviedlo 83 percent klientov. Odporúča sa samostatne, alebo v kombinácii s plazmoterapiiou či mezoterapiou vlasovej pokožky, ako aj po transplantácii vlasov.
Odporúča sa absolvovať kúru 14-tich 20-minútových sedení počas desiatich  týždňov.

DUCRAY Anaphase+ šampón
Krémový šampóon Anaphase+ obsahuje patentované zloženie, ktoré stimuluje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke a dodáva vlasovým cibuľkám energetické látky potrebné pre ich správny metabolizmus.
Je obohatený o vitamiíny B5, B6 a B8 a dokonale vyhovuje krehkým a unaveným vlasom. Jeho pravidelným používaním je zachovávaná bohatosť vlasov, pružnosť a lesk.

KERASTASE INTENZÍVNA KÚRA SPECIFIQUE AMINEXIL FORCE R Intenzívna vlasová kúra proti vypadávaniu vlasov, kombinujúca tri patentované molekuly, ktoré bojujú proti faktorom padania vlasov. Súčasťou balenia je aplikátor, ktorý umožňuje presnú a pohodlnú aplikáciu.

Tablety DUCRAY ANACAPS
Vlas je vytvorený z hlavného proteínu keratínu, ktorého základnou zložkou je aminokyselina cysteín.
Vitalitu vlasov môžu ovplyvňovať 2 typy faktorov:
- Náhodné faktory spojené so sezónnymi zmenami, stresom, únavou, nevyváženosťou stravy, pôrodom, emocionálnou traumou.
- Chronické faktory (vaskulárne, t. j. cievne, hormonálne, tkanivové), ktoré sa objavujú stupňovito alebo v opakovaných epizódach.

© 09.05.2018, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #ZDRAVIE

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.