Vasesrsmooth

Permanentné odstránenie celulitídy

Celulitída je veľkým problémom mnohých žien. Čo na ňu zaberá a čo nie? Obľúbená téma internetu, médií, či debát pri kávičke, nakoľko asi 80 percent žien má určitý stupeň celulitídy a vzniká koncentráciou tukových buniek, ktoré majú vlnivý efekt. Najčastejšie je porovnávaná s pomarančovou kožou a nevyberá si medzi vekom, štíhlou postavou, či trošku väčším zadočkom. Je veľa produktov a účinných ošetrení, ktoré pomáhajú pri  odstránení celulitídy. Existuje však aj jedno efektívne a hlavne TRVALÉ riešenie. Chirurgický zákrok VaserSMOOTH, ktorý umožňuje rýchle, efektívne a permanentné odstránenie celulitídy. 

 VaserSmooth 2.0 TM  

Najnovšia metóda odstránenia celulitídy
Ak ste skúšali rôzne liečebné postupy na celulitídu, alebo ste skúšali schudnúť, aby ste celulitídu porazili, pravdepodobne ste zistili, že tieto metódy sú málo účinné, nakoľko nedokážu mať vplyv na väzivové zhluky, ktoré sú hlavnou príčinou celulitídy. Bežné ošetrovacie postupy riešia problém celulitídy iba na jej povrchu. VaserSmooth 2.0 TM odstraňuje príčinu celulitídy pod kožou. Príčinou celulitídy sú väzivové zhluky, ktoré sa napájajú k spodnej strane kože, tkaniva a svalov. Keď sa tieto vlákna stlačia, vidíte jamky a nechcenú pomarančovú kožu – celulitídu. Technológia VaserSmooth 2.0 TM a jej ultrazvuková energia zasahuje a rozbíja práve tieto väzivové zhluky, spolu s nežiaducimi tukovými bunkami. Pokožka sa vyslovene uvoľní zo zovretia. Väzivové zhluky a tukové bunky, ktoré sú príčinou celulitídy, sa po rozbití  odplavia lymfou z tela von. Metódu VaserSmooth 2.0 TM je možné kombinovať s metódou VaserLipo 2.0 TM. V tomto prípade sa väzivové zhluky a tukové bunky neodplavujú samé lymfou z tela von, ale sa kanylou odsajú. Okrem odstránenia celulitídy dochádza aj k miernemu zoštíhleniu ošetrovanej oblasti. Výsledkom je trvalo hladká pokožka bez celulitídy. 
Metóda VaserSmooth 2.0 TM pochádza z Chicaga a za jej vznikom stojí svetoznámy chirurg Dr. L. F. Tcheupdjian a  klinika Envy ponúka túto metódu na Slovensku zatiaľ ako jediná. 

Pre koho je VaserSmooth 2.0 TM určené?
Pre ženy, ktoré trápi celulitída na zadku, stehnách alebo bruchu.


Priebeh zákroku
Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii. Do ošetrovanej oblasti sa urobia tenučkou kanylou malé vpichy. Kanyla sa dostáva pod kožu a pomocou dostatočnej ultrazvukovej energie rozbíja väzivové zhluky a tukové bunky v ošetrovanej oblasti. Pokožka sa doslova „uvoľní“. Ošetrovaná oblasť sa zároveň napúšťa špeciálnym roztokom, ktorý vyplavuje nežiaduce bunky a zhluky lymfou z tela von (oblasť sa neodsáva). Vpichy, ktoré po kanyle vzniknú sa nešijú. Zahoja sa samé a bez jaziev.

Efekt metódy
VaserSmooth 2.0 TM predstavuje permanentné riešenie pre celulitídu. Pri štandardných ošetreniach dochádza iba k dočasnému vyhladeniu pokožky. VaserSmooth 2.0 TM ničí väzivové zhluky a tuk, ktoré sú príčinou celulitídy natrvalo. Výsledky sú viditeľné okamžite, avšak finálny výsledok je viditeľný po 3 až 6-tich mesiacoch.
Rekonvalescencia
Po ošetrení sa ošetrovaná oblasť zabandážuje a klient odchádza ihneď domov. Odporúčame nosiť kompresívnu bielizeň po dobu 2 týždňov. Väčšina pacientov nepociťuje takmer žiadnu bolestivosť, a zvyčajne do 24 hodín od zákroku je možné vykonávať opätovne všetky bežné činnosti. Cvičenie je možné do niekoľkých dní odo dňa zákroku.

Vrchná sestra kliniky ENVY Zlatica Lešková má so zákrokom Vassersmooth bohaté skúsenosti, keďže je pri samotných zákrokoch a následnej pooperačnej starostlivosti. Prezradila nám, či je efekt odstránenia celulitídy naozaj trvalý.

Vasersmooth je metóda, pri ktorej pomocou ultrazvuku narúšame tukové bunky v podkoží, aby sme odstránili celulitídu a vo veľmi vysokom stupni ju zmiernili na minimum. Naše klientky majú po zákroku krásne vypnutú a hladkú kožu, spevnený zadoček. Z vlastných skúsenosti môžem povedať, že je to naozaj metóda, ktorá má sľubovaný efekt. Tento zákrok radíme medzi operačné zákroky, ale nie je bolestivý a vykonáva sa v lokálnej anestéze, takže pacientka je pri plnom vedomí a pokojne s nami môže komunikovať. Po zákroku nosí klientka pooperačnú elastickú bielizeň. Ako sestra vidím krásny výsledok tohto zákroku, ale naozaj len u tých pacientok, ktoré starostlivo dodržiavajú pooperačné pokyny. Efekt je trvalý, ale aj samotná žena sa musí následne o telo starať. Dopriať si masáž danej oblasti tela, cvičiť, upraviť životosprávu. Ak toto všetko dodržiava, celulitída už nebude pre ňu nikdy problémom.

SÚVISIACE PROCEDÚRY

VaserSmooth 2.0 TM
© 19.04.2018, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #PLASTICKÁ CHIRURGIA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.