vyhľadávam...

ENVY Therapy® Hydrogel Face Mask

Hydrogélová maska instantne dodá pleti hydratáciu a sviežosť.

Momentálne vypredané
Kontaktujte nás

44,00 €
36,67 € bez DPH
VšeobecnéNovinka
ZónaTvár
TvárSuchá pleť, Zmiešaná pleť
Čas použitiaDeň, Noc
ZameranieHydratácia, Anti-aging
ProblémStárnutie pleti, Vrásky, Vysychanie pleti
ZnačkaENVY Therapy®
   Objem4  x  30 ml (4 x  1,05 fl.oz.)

Po aplikácii tvárovej masky ENVY Therapy® Hydrogel Face Mask bude pokožka doslova napitá s dlhotrvajúcim účinkom vypnutia pleti. Maska vyrobená patentovanou technológiou viditeľne osvieži pokožku, dodá jej okamžitú hydratáciu, zvýši jej elasticitu a na pleti vytvorí ochrannú vrstvu proti strate vlhkosti.  

Základ hydrogélových produktov tvorí 70-90 % vody naviazanej na polyméry, vďaka čomu majú vysokú absorpčnú schopnosť. Prírodnými polymérmi sú napríklad bielkoviny, ktoré sú zložené z aminokyselín alebo polysacharidy. Prirodzene odvodené hydrogély sú zvyčajne založené na proteínových reťazcoch alebo polysacharidoch, tvorených spojením jednotlivých molekúl cukrov. Jedinečné vlastnosti polymérnych hydrogélov, vrátane biokompatibility, vysokého obsahu vody, elasticity a mäkkosti, upútali pozornosť vedcov v kontexte kožných prípravkov. Donedávna mal hydrogél široké použitie v zdravotníctve, ale postupne sa čoraz viac objavuje aj v kozmetickom priemysle. V prípravkoch určených na starostlivosť o pleť prináša viditeľný efekt, pretože je nosičom aktívnych látok.

Konkrétna hydrogélová konzistencia rôznych tvarov a veľkostí je napustená aktívnymi látkami. Vďaka patentu a využitiu nanotechnológii počas výroby je penetrácia aktívnych látok efektívnejšia ako pri celulóznych maskách, alebo akýchkoľvek iných maskách plátového typu. Výroba hydrogélových masiek má svoj patent (10-1240254) a aktuálne sa môžu vyrábať výlučne iba v Ázii.

Balenie obsahuje 4 bezfarebné (priehľadné) hydrogélové masky.

Maska je ponorená a nasiaknutá v hydratačnom sére, preto ju odporúčame otvárať nad umývadlom. Vzhľadom na jej jemnú štruktúru ju opatrne vytiahnite z obalu, priložte na tvár a následne po priľnutí k pokožke odstráňte vrchnú bielu papierovú vrstvu.

Masku je možné aplikovať aj druhým spôsobom a to odstrániť bielu papierovú vrstvu ihneď po vybratí z obalu, ešte pred samotným priložením masky na tvár. Maska je ergonomicky tvarovaná a priľnie tesne k pokožke. Preto po jej umiestnení na tvár, nemusíte ostať v statickej polohe a môžete sa venovať bežným činnostiam. Masku nechajte pôsobiť 20-30 minút.

Po použití pokožku jemne premasírujte, aby ste zvýšili prienik živín. Používajte 1-2x týždenne. Zvyšným sérom, ktoré ostalo v obale odporúčame premasírovať krk a dekolt. Po aplikácii bude pokožka doslova napitá s dlhotrvajúcim účinkom vypnutia pleti. Hydrogélová maska pleť osvieži, dodá jej okamžitú hydratáciu, zvýši elasticitu a na pleti vytvorí ochrannú vrstvu proti strate vlhkosti.

Najdôležitejšie zložky:

Morské riasy - sú dôležitým zdrojom minerálnych látok, ktoré napomáhajú správnym a vyváženým bunkovým funkciám.

Kolagén - je základnou stavebnou hmotou podporných tkanív, spomaľuje proces starnutia pokožky.

Kyselina hyaluronová - ktorá má schopnosť viazať vodu, čím dodáva pleti jasnosť, pevnosť a pružnosť.

Extrakt z ázijskej byliny Portulaca Oleracea - obsahuje vysoké množstvo betakaroténu, teda vitamínu A. Dokáže bojovať s viacerými kožnými ochoreniami, pomáha vyhladzovať jazvy a má skvelé protizápalové účinky

Výťažky z kaktusu - majú skvelé upokojujúce účinky pre pleť, napomáhajú znižovať zápalové procesy na pleti.

Hydrolyzované rastlinné proteíny - pomáhajú v pleti udržať už prijatú vodu a zabezpečiť jej tak dlhodobú hydratáciu.

Zložky / INCI:

Aqua, Collagen, Hydrolyzed Vegetable Protein, Propanediol, Amino Acid, Algae extract, Glycerin, Sodium Hyauronate, Plant DNA living cell,  VE, Portulaca Oleracea extract, Opuntia Streptacantha Stem Extract, Allantoin, Rose Essential Oil

Garantujeme zloženie: 
- bez silikónov a parabénov
- bez toxínov 
- bez GMO 
- bez parfumov 
- bez farbív 
- bez minerálnych olejov

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

SÚVISIACE PRODUKTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.