vyhľadávam...

Envy Magazín

Unikátny lifestylový magazín, ktorý ponúka odpovede na otázky z estetickej medicíny a plastickej chirurgie.

Na sklade > 5 ks

Expedujeme zvyčajne do 12 hodín

2,90 €
2,42 € bez DPH
VšeobecnéNovinka, Neprehliadnite
ZameranieAnti-aging
ZnačkaENVY

Envy magazín ponúka odpovede na otázky z estetickej a plastickej medicíny. Prináša inšpiratívne osobnosti, zaujímavé rozhovory a témy z oblasti zdravia a krásy. Svojím obsahom ukazuje ENVYnimočný pohľad na ľudí a svet okolo nás.

A čo prináša jeho najnovšie číslo na titulke s famóznou Darou Rolins?

Editoriál našej šéfredaktorky Andrey Coddington Vám určite napovie, čo sme si pre vás pripravili.

Poznáte to? Zvykneme si hovoriť zlaté pravidlo, keď sa prvý deň spálime pri mori a večer potom natierame boľavé chrbty jogurtom. Alebo, keď to prepískneme s drinkami na neplánovanej párty v strede týždňa a víkend je ešte v nedohľadne. Alebo, keď sa prejeme – kedykoľvek, kdekoľvek. My však tvrdíme, že menej môže byť niekedy jednoducho málo. Napríklad – ako povedala Dara, naša diva z titulky – milujte bezuzdne a nikdy neuberajte na autenticite. Žite svoj život naplno. Alebo sa inšpirujte doktorkou Kožuchovou a so svojimi blízkymi strávte čo najviac času. Je vo vašich silách, aby ste si ho našli. Športujte, možno na druhej strane kurtu, v posilke alebo pri behu v lese stretnete svoju osudovú lásku, ako tri páry, ktoré vám predstavujeme. Starajte sa o seba – zvnútra i zvonka – inšpirácií, tipov, rád vám ponúkame neúrekom. Nikdy nezabúdajte na preventívky. Tie nebolia. Počúvajte svoje telo, láskajte svoju pleť, zásobujte srdce láskou. Buďte vnímavé k sebe a svet bude k vám. Sme tu a teraz. Užívajte si, ľúbte, buďte krásne, sebavedomé a láskavé.

Príjemné čítanie!

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

SÚVISIACE PRODUKTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.