vyhľadávam...

Lysatine®

Výživový doplnok obsahujúci unikátnu kombináciu baktériových lyzátov, výťažku z brusníc, D-manózy, hovädzieho kolostra, vitamínu C a laktobacilov, ktoré sú prospešné pri intímnych problémoch.

Na sklade > 5 ks

Expedujeme zvyčajne do 12 hodín

29,90 €
24,92 € bez DPH
VšeobecnéNovinka
ZónaTelo
Čas použitiaDeň, Noc
ZnačkaBohemia Pharmaceuticals
ProblémIntímne problémy

Vďaka svojmu originálnemu a komplexnému zloženiu LYSATINE® podporuje akútnu liečbu a súčasne pôsobí ako prevencia ženských infekčných onemocnení v oblasti močového a genitálneho ústrojenstva, ako sú zápaly močových ciest, bakteriálne vaginózy a kvasinkové infekcie.

PREČO JE ZLOŽENIE LYSATINE® TAK VÝNIMOČNÉ?
LYSATINE® je výživový doplnok obsahujúci unikátnu kombináciu baktériových lyzátov, výťažku z brusníc, D-manózy, hovädzieho kolostra, vitamínu C a laktobacilov, ktoré sú prospešné pri vašich intímnych problémoch. Baktériové lyzáty, ktoré obsahuje LYSATINE®, sú vyrobené z najčastejších pôvodcovvaginálnych kandidóz a urologických zápalov.

PREČO SÚ PRE VÁS BAKTÉRIOVÉ LYZÁTY DOBRÉ?
Escherichia coli a Klebsiella pneumoniae sú najčastejšou príčinou zápalu močových ciest. Candida albicans a Candida glabrata sú zase najčastejšou príčinou vaginálnych zápalov. Neživé čiastočky týchto baktérií pôsobia na prirodzenú imunitu organizmu. Tieto čiastočky nie sú pre organizmus nebezpečné a nemôžu spôsobiť infekciu, ale naopak, môžu naštartovať obranné mechanizmy imunitného systému.

PREČO JE D-MANÓZA PRE VÁS PROSPEŠNÁ?
D-manóza je cukor, ktorý je masívne vylučovaný do moču. Tu na seba „viaže“ baktérie E. coli, ktoré tak strácajú svoju schopnosť uchytiť sa k vnútornej stene obličiek, močového mechúra, močovej trubice a prostaty a následne sú prirodzeným spôsobom odplavené prúdom moču, čím sa zabraňuje ich nežiaducemu pôsobeniu.

AKÝ JE ÚŽITOK Z KOLOSTRA?
Kolostrum obsahuje ochranné imunoglobulíny v najvyššej možnej prirodzenej koncentrácii a nie je možné ho umelo vyrobiť. Sú to čiastočky, ktoré povzbudzujú imunitný systém k zvýšenej obrannej aktivite.

PREČO JE VITAMÍN C TAKÝ DȎLEŽITÝ?
Vitamín C je jedným z najdôležitejších vitamínov a antioxidantov. Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému, k normálnemu energetickému metabolizmu a psychickej činnosti. Zúčastňuje sa na tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov.

PREČO UŽÍVAŤ LAKTOBACILY?
Lactobacillus acidophilus slúži k doplneniu prirodzenej mikroflóry. Mnohé štúdie dokazujú, že súčasné perorálne užívanie laktobacilov zabezpečuje zdravú kolonizáciu čreva a pošvovej sliznice, znižuje výskyt urologických ťažkostí a napomáha eliminovať gynekologické infekcie.

Ako sa LYSATINE® používá?
Užívajte 1 tabletu LYSATINE® denne, ráno nalačno, zapite dostatočným množstvom tekutiny (voda, čaj). Pri urologických problémoch je doporučovaný zvýšený príjem tekutín. Pri akútnych infekciách užívajte 2 tablety denne po dobu 10 dní.

Čomu musíte venovať pozornosť, než začnete LYSATINE® používať?
Nedoporučuje se súčasna aplikácia s imunobiologickými prípravkami. V týchto prípadoch je vždy nutná konzultácia s lekárom. Interakcie a kontraindikácie nie sú známe.

Jedna tableta obsahuje následujúce aktívne látky:

AKTÍVNE LÁTKY OBSAH V
1 TABLETE
% RVH
Lactobacillus acidophilus 1×109 CFU** *
E. coli lysatum 2,2 mg *
Kl. pneumoniae lysatum 0,8 mg *
C. glabrata lysatum 1,7 mg *
C. albicans lysatum 2,3 mg *
Extrakt z brusníc 200 mg*** *
D-manóza 400 mg *
Kolostrum lgG40 100 mg *
Vitamin C (Kyselina askorbová ) 97% DC 82,47 mg 100

% RVH – referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých
*RVH nieje stanovena

**CFU – colony – forming unit (kolónie tvoriace jednotky) pri výstupnej kontrole z výroby
***10% PAC (PAC – proantokyanidíny)

Pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, fruktooligosacharidy – inulín prebiotikum, stearan horečnatý.

ZLOŽENIE

LYSATINE® Premium je výživový doplnok obsahujúci unikátnu kombináciu baktériových lyzátov, výťažku z brusníc, D-manózy, hovädzieho kolostra, vitamínu C a laktobacilov, ktorá priaznivo pôsobí pri vašich intímnych problémoch. Baktériové lyzáty, ktoré obsahuje LYSATINE® Premium, sú vyrobené z najčastejších pôvodcov vaginálnych kandidóz a urologických zápalov.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

SÚVISIACE PRODUKTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.