vyhľadávam...

enVy Vankúš Rx

Jediný vankúš, ktorý Vám vyrovnáva chrbticu, redukuje vrásky a poskytuje najlepší spánok Vášho života.

Momentálne vypredané
Kontaktujte nás

159,00 €
132,50 € bez DPH
VšeobecnéNovinka
ZónaTelo
Čas použitiaDeň, Noc
ZameranieAnti-aging
ProblémVrásky
ZnačkaENVY

EnVy Rx je prvý enVy vankúš pre terapeutickú podporu krku, umožňuje spanie na chrbte alebo na boku a poskytuje anti-aging patentovaný dizajn. Všetky pamäťové peny a obliečky na naše vankúše sú prírodne antialergické a odolné voči roztočom. Proti starnutiu, proti bolesti.

EnVy Rx vankúš je dodaný s na mieru ušitou, 100% bambusovou obliečkou na vankúš a saténovou cestovnou taškou.

EnVy vankúše boli vyvinuté dvoma registrovanými zdravotnými sestrami, ktoré spojili potrebu na estetickom a wellness trhu. enVy vankúš, ktorý bol pôvodne vytvorený ako prvá pomoc po operáciách tváre, ponúka omnoho viac. Spanie na bokoch alebo bruchu vytvára hlboké vrásky  na tvári tým, že je tvár pritlačenáo vankúš. EnVy vankúše takisto ponúkajú podporu krčnej chrbtice, a tým zmierňujú alebo predchádzajú chronickej bolesti krku alebo chrbta.

CIEĽOVÍ ZÁKAZNÍCI VANKÚŠOV enVy - KAŽDÝ KTO SPÍ!

1. Kvalitný spánok: enVy bol testovaný v spánkovom laboratóriu a preukázal výrazné zlepšenie spania jedincov, zabezpečuje „osviežujúcejší spánok a viac energie počas dňa”, rovnako aj lepšie okysličenie počas spánku, testované v štúdiách spánkovej apnoe.

2. Bolesť krku/bolesti hlavy/porucha čeľustného kĺbu: enVy získal nekonečné referencie od spokojných zákazníkov a odporúčania od profesionálov pre svoju pozoruhodnú schopnosť obmedziť, dokonca i eliminovať bolestivé efekty zlého zarovnania krku, ktoré máme v našom bežnom živote, rovnako ako efekt z nesprávnej polohy pri spánku v noci.

3. Vrásky zo spania a nevyrovnanosť pleti: patentovaný dizajn vankúša enVy umožňuje spánok na bokoch BEZ toho, aby sa vytvoril nechcený tlak na tkanivo tváre. Redukuje a v niektorých prípadoch i odstráni „pokrčenú tvár“, s ktorou sa zobúdzajú ľudia spiaci na bokoch.

4. Post kozmetické alebo dentálne zákroky:intenzívne pulzné svetlo, laser, kozmetické výplne, kozmetické operácie, liftingové operácie tváre, operácie očí, zubné implantáty, operácie nosa alebo čeľuste… Práve jednoduchý fakt, že vankúš enVy minimalizuje kontakt s tvárou ho robí prepychovou nutnosťou.

5. Akné a rosacea - teda rúžovka: konštrukcia vankúša, tvorená z pamäťovej peny a 100% bambusového materiálu je prirodzene odolná voči roztočom, ktoré sú hlavnými spúšťačmi alergie. Navyše, roztoče sú v súčastnosti spájané s aknéa rúžovkou. EnVy pomáha pri zotavení z takéhoto stavu a pomáha v udržiavaní starostlivosti o pokožku na Vašej tvári.

EnVy vankúše terapeutickej podpory krku proti starnutiu sú vankúše navrhnuté pre ľudí, ktorí spávajú na bokoch alebo na chrbte. Je precízne konštruovaný s použitím OMNI-TEMP peny najvyššej kvality vyrobenej v Kanade. Revolučná nová pamäťová pena, dostupná od licencovaných predajcov enVy vankúšov zaisťuje, že Váš vankúš zostane jemný a bude aj po rokoch poskytovať takú podporu, ako prvý deň, aj keď teplota klesne pod bod mrazu. Táto vysoko priedušná pamäťová pena s viac ako 40% prúdením vzduchu je vytvarovaná na zabezpečenie správneho zarovnania a rozloženia váhy na hlavu i krk. To znamená menej prehadzovania a otáčania sa a pokojný regeneračný  spánok.

Najviac prehliadanou príčinou bolesti hlavy a  krčnej chrbtice je vychýlenie krčného stavca.  Chiroprakticky overený, ergonomický dizajn vankúša enVY pomáha zlepšiť vychýlenia chrbtice tým, že udržiava správne zarovnanie krku a chrbtice. To znamená menej svalového napätia, menej bolesti hlavy a správne umiestnenie dýchacích ciest pri liečbe spánkovej apnoe.

Dizajn vankúša zameraný na čo najmenší kontakt tváre s vankúšom je to, čo vskutku odlišuje enVy vankúše od ostatných.

Aj keď pre udržanie mladistvej pleti, je spánok  nevyhnutný, poloha v ktorej spíme môže mať  skutočne negatívny dopad na vzhľad našej pokožky. Vtláčaním nášho jemného tkaniva tváre do vankúša každú noc na hodiny a hodiny, v priebehu času spôsobí nechcené „vrásky zo spania“. Ako starneme, tieto vrásky sa stávajú permanentnejšími a často sú zamieňané s tými, ktoré sa vytvoria z prirodzeného starnutia pleti.

ČASTÉ OTÁZKY

1. Čím sa odlišuje vankúš enVY od iných terapeutických vankúšov?
Iné vankúše neumožňujú ľudom, ktorí spia na boku, aby spali bez vytvárania nadmerného tlaku na chúlostivé tkanivá a štruktúru tváre.Veľa terapeutických vankúšov je zbytočne pevných a tým menej komfortných, navyše neposkytujú dostatočnú podporu krku.

Pamäťová pena a bambusová/ hodvábna obliečka na vankúš robí enVy antibakteriálnym, antimikrobiálnym, hypoalergénnym a odolným voči roztočom. Na rozdiel od tradičných vankúšov, ktoré musia byť každoročne vymenené, enVy vydrží omnoho dlhšie než dvojročná garancia, ktorú sľubujú výrobcovia.

2. Mám už skúsenosť s pamäťovou penou, ale moja skúsenosť nebola dobrá. Prečo práve enVy?
EnVy bol vytváraný a zdokonaľovaný chiropraktikmi, fyzioterapeutmi a dermatológmi, plastickými chirurgmi,špecialistami na spánok, registrovanými masážnymi terapeutmi a odborníkmi proti starnutiu viac než 2 a pol roka. Pocit jemnosti a prepychu, ktorý Vám vankúš navodí, spolu s jeho patentovaným ergonomickým tvarom zaručuje skvelý nočný spánok, pretože sa formuje podľa zákazníkovho tela, pričom si zachováva terapeutické vlastnosti. Je to tzv. ďalšia generácia vankúšov.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

SÚVISIACE PRODUKTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.