ENVYnaj

NAJnovší NAJcelebritnejší NAJpopulárnejší NAJčastejší ZÁKROK

NAJnovší zákrok
Ak váš pohľad už nie je tým správnym a otvoreným, vaše oči nadobúdajú smutný výzor, ale máte strach z chirurgického zákroku, skvelá ENVYnovinka je to pravé pre vás. NEINVAZÍVNY LIFTING OČNÝCH VIEČOK dokáže za chvíľku vyriešiť a odstrániť tieto malé nedokonalosti. Procedúra pozostáva z vytvorenia malých bodov na povrchu kože plazmou generovanou z plazmového zariadenia IQ, vo vzdialenosti asi 0,5 mm od seba, čo umožňuje zachovať dokonalú plastickosť pohybu očného viečka až do konca procedúry. Každý z týchto bodov spôsobuje odparovanie epidermis bez poškodenia bazálnej vrstvy dermis bez krvácania a bez poškodenia okolitých tkanív. Následkom toho sa koža počas hojenia stiahne a dochádza k vypnutiu pokožky viečka a krásnemu otvoreniu oka.  Zákrok trvá asi 20 minút. V čom spočíva výnimočnosť novinky?
 Primárka dermatológie kliniky ENVY MUDr. Zuzana Kožuchová:
,,Plazma IQ je neinvazívny lifting horných aj dolných viečok. Je určený ženám aj mužom, ktorí ešte nepotrebujú chirurgický zákrok, prípadne ho nemôžu alebo nechcú absolvovať. Samozrejme, aj tento zákrok má svoje limity a nie každé viečko je naňho vhodné. Pri testovaní prístroja sme vyskúšali nielen aplikáciu na horné viečka, ale aj na vrásky pod očami, ktoré je veľmi ťažké odstrániť inou metódou a efekt bol vynikajúci. Podobne sa môže použiť aj na tzv. zlomené vrásky na tvári - napríklad v oblasti vrásky hnevu, prípadne na hornej pere, kde kyselinka ani botulotoxín úplne nepomôže.“
NAJpopulárnejší zákrok: CONTOURING TVÁRE kyselinou hyalurónovou. Po obrovskom boome, ktorý vypukol v USA vďaka Kardashiankám, konkrétne Kylie Jenner, ktorú označujú za kráľovnú contouringu, prichádza aj k nám. V čom spočíva jeho výnimočnosť? V multiaplikácii výplňových materiálov rovnomerne na zvýraznenie lícnych kostí, vyplnenie kruhov pod očami, vyplnenie prepadov v oblasti nosovo-ústnej ryhy, volumizáciu pier, zaoblenie brady, či jemnú korekciu nosa. CONTOURING, je metóda, ktorou lekár precízne formuje proporcie tváre k dokonalosti a výpňovým materialom je kyselina hyalurónová. Čo je však dôležite, samotný contouring nemení tvár ako takú, potlačí len nedokonalosti a tým zvýrazní jej kontúry a vytvorý súmerny vzhľad. Vyzdvihne pekné črty tváre a naše dokonalejšie ja.

NAJcelebritnejší zákrok

BELKYRA, pri nej mizne druhá brada, ako vo photoshope známym celebritám. Príchod ošetrenia vyvolal „prevrat“ v estetickej dermatológii. Stalo sa instantným riešením tohto hormonálneho a aj genetického problému. BELKYRA®  je injekčná liečba šitá na mieru pacienta, ktorá na trvalo ničí tukové bunky v oblasti podbradku. Je to plne syntetická (nehumánna, nezvieracia) forma deoxycholovej kyseliny, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Napomáha tu štiepeniu a absorpcii tukov prijímaných v potrave a   ak je injektovaná do podkožného tuku, deštruuje tukové bunky, čiže ich zničí raz a navždy. Tvárou tohto zázraku na počkanie je Khloe Kardashian, aj keď v USA je Belkyra známa pod menom Kybella. Navyše sa začína aplikovať aj do iných problematických miest na tele a gumuje tukové vankúšiky aj tam, kde sa ťažko chudne.

NAJčastejší zákrok

LASEROVÁ EPILÁCIA. Občas chĺpky rastú na neželaných miestach a povedzme si na rovinu, predstava, že odhodíme navždy žiletku či bolestivý vosk, je úžasná. Sestrička kliniky ENVY, Terezka: ,,Epilácia laserom je naozaj skvelá voľba, keď je vonku  slniečka pomenej, a kedže v posledných rokoch sú zimy dlhé, tak aj dlhú dobu epilujeme. Naviac, nemôžeme očakávať výsledky po prvom raze, je potrebné ošetrenie zopakovať viackrát.  A v čom spočíva princíp ošetrenia? Je jednoduchý, deň pred zákrokom je potrebné oholiť si ošetrovanú oblasť, pretože laserový lúč ide po chĺpku,  zameria ho ako bodku po oholení a odstráni chĺpok pod pokožkou. Zákrok treba opakovať, pretože pri laserovom ošetrení sú zničené chĺpky v rastovej fáze, ale aby sa zničili aj tie v pokojovej, ktoré začnú žiť, keď sú tieto odstránené, je potrebné ošetrenie opakovať. Epilácia je naozaj najčastejší zákrok u nás v ENVY.”

NAJpopulárnejší zákrok

CONTOURING TVÁRE kyselinou hyalurónovou. Po obrovskom boome, ktorý vypukol v USA vďaka Kardashiankám, konkrétne Kylie Jenner, ktorú označujú za kráľovnú contouringu, prichádza aj k nám. V čom spočíva jeho výnimočnosť? V multiaplikácii výplňových materiálov rovnomerne na zvýraznenie lícnych kostí, vyplnenie kruhov pod očami, vyplnenie prepadov v oblasti nosovo-ústnej ryhy, volumizáciu pier, zaoblenie brady, či jemnú korekciu nosa. CONTOURING, je metóda, ktorou lekár precízne formuje proporcie tváre k dokonalosti a výpňovým materialom je kyselina hyalurónová. Čo je však dôležite, samotný contouring nemení tvár ako takú, potlačí len nedokonalosti a tým zvýrazní jej kontúry a vytvorý súmerny vzhľad. Vyzdvihne pekné črty tváre a naše dokonalejšie ja.

Zdieľaj:

Followuj nás:

© 21.02.2019, Envy

ĎALŠIE Z TÉMY #ESTETICKÁ DERMATOLÓGIA

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.