vyhľadávam...

ENVY Therapy® Hydrogel Eye Mask

Hydrogélová očná maska instantne dodá okoliu očíhydratáciu a sviežosť

Na sklade > 5 ks

Expedujeme zvyčajne do 6 dní

34,00 €
28,33 € bez DPH
VšeobecnéNovinka
ZónaTvár
TvárSuchá pleť, Zmiešaná pleť
Čas použitiaDeň, Noc
ZameranieHydratácia, Anti-aging
ProblémStárnutie pleti, Vrásky, Vysychanie pleti
ZnačkaENVY Therapy®
   Objem5  x  6 ml (5  x  0,2 fl.oz)

Základ hydrogélových produktov tvorí 70-90 % vody naviazanej na polyméry, vďaka čomu majú vysokú absorpčnú schopnosť. Prírodnými polymérmi sú napríklad bielkoviny, ktoré sú zložené z aminokyselín alebo polysacharidy. Prirodzene odvodené hydrogély sú zvyčajne založené na proteinových reťazcoch alebo polysacharidoch, tvorených spojením jednotlivých molekúl cukrov. Jedinečné vlastnosti polymérnych hydrogélov, vrátane biokompatibility, vysokého obsahu vody, elasticity a mäkkosti, upútali pozornosť vedcov v kontexte kožných prípravkov. Donedávna mal hydrogél široké použitie v zdravotníctve, ale postupne sa čoraz viac objavuje aj v kozmetickom priemysle. V prípravkoch určených na starostlivosť o pleť prináša viditeľný efekt, pretože je nosičom aktívnych látok.

Konkrétna hydrogélová konzistencia rôznych tvarov a veľkostí je napustená aktívnymi látkami. Vďaka patentu a využitiu nanotechnológii počas výroby je penetrácia aktívnych látok efektívnejšia ako pri celulóznych maskách, alebo akýchkoľvek iných maskách plátového typu. Výroba hydrogélových masiek má svoj patent (10-1240254) a aktuálne sa môžu vyrábať výlučne iba v Ázii.

Hydrogélová očná maska ​​instantne pomáha unaveným očiam a vyhladzuje jemné vrásky v ich okolí. Zjemňuje očné vačky a kruhy. Vďaka jedinečnej technológii materiálu a koncentrovanému obsahu kolagénu, kyseliny hyalurónovej a extraktu z morských rias, pokožku okamžite hydratuje a pri jej chladivom efekte si oči oddýchnu. 

Balenie obsahuje 5 párov bezfarebných (priehľadných) hydrogélových očných masiek.

Dva hydrogélové pláty sú ergonomicky tvarované podľa obrysov očného okolia spodných viečok, vďaka čomu k pokožke tesne priľnú.Po priložení masky však odporúčame prvých pár minút zotrvaťv statickej polohe, kým sa pomerná časť séra vstrebe.

Následne sa maska stáva menej klzkou a môžete sa už bez obmedzenia venovať bežným činnostiam. Masku nechajte pôsobiť 20-30 minút, potom okolie očí jemne premasírujte. Používajte na vyčistenú tvár 1-2x týždenne, alebo podľa potreby.

Hydrogélová očná maska instantne pomáha unaveným očiam a vyhladzuje jemné vrásky v ich okolí. Zjemňuje očné vačky a kruhy. Vďaka jedinečnej technológii a koncentrovanému obsahu látok pokožku okamžite hydratuje a pri jej chladivom efekte si oči oddýchnu.

Najdôležitejšie zložky:

Kolagén - základnou stavebnou hmotou podporných tkanív, spomaľuje proces starnutia pokožky.

Kyselinu hyalurónovú - ktorá má schopnosť viazať vodu, čím dodáva pleti jasnosť, pevnosť a pružnosť.

Extrakt z morských rias - je dôležitým zdrojom minerálnych látok, ktoré napomáhajú správnym a vyváženým bunkovým funkciám.

Allantoin - má prirodzené regeneračné účinky. Podporuje tvorbu tkanív a ukľudňuje podráždenú pleť.

Glycerín - je telu vlastná látka vhodná aj pre veľmi citlivú pleť. Vytvára na pokožke prirodzenú ochrannú bariéru proti strate vlhkosti.

Zloženie / INCI:

Aqua, Hyaluronic acid, Hydrolyzed collagen, Propanediol, Amino acid, Algea, Glycerin, VE, Plant DNA living cell, Allantolin, Rose Extract

Garantujeme zloženie: 
- bez silikónov a parabénov
- bez toxínov
- bez GMO
- bez parfumov
- bez farbív
- bez minerálnych olejov

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

SÚVISIACE PRODUKTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.