vyhľadávam...

Neostrata Cellular Restoration

Nočný krém určený na obnovenie základných buniek pleti a hlbších vrstiev kože.

Momentálne vypredané
Kontaktujte nás

59,00 €
49,17 € bez DPH
VšeobecnéNovinka
ZnačkaNeoStrata
ZónaTvár
TvárMastná pleť, Suchá pleť, Zmiešaná pleť, Citlivá pleť
Čas použitiaNoc
ZameranieAnti-aging
ProblémStárnutie pleti, Vrásky, Hyperpigmentácia a škrvny
   Objem

Nočný krém určený na obnovenie základných buniek pleti a hlbších vrstiev kože. Znížením oxidatívneho poškodenia sa koža stáva pevnejšou a žiarivejšou.

Zloženie: SynerG Formula 15.0: extrakt z buniek švajčiarskych jabĺk – chráni a predlžuje životnosť vlastných buniek kože a pomáha spomaliť účinky starnutia, peptidy – zvyšujú tvorbu kolagénu, znižujú výskyt hlbokých vrások, 5% kyselina glykolová – zvyšuje tvorbu kolagénu a glykosaminoglykanov (GAGs), vypĺňa a spevňuje pokožku, 5% kyselina maltobionová a 5% glukonolakton – poskytujú antioxidačnú ochranu pred voľnými radikálmi, extrakt z hroznových jadierok – pôsobí protizápalovo, extrakt z granátových jabĺk a bobulí Acai – fungujú ako ochrana proti starnutiu,ktoré vzniká vplyvom životného prostredia.

Obsah: 50 g

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

SÚVISIACE PRODUKTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.