vyhľadávam...

Renlive 25 Herb Tea Tisana

25 za studena spracovaných bylín naštartuje správny metabolický proces, navráti telu rovnováhu a detoxikuje ho.

Momentálne vypredané
Kontaktujte nás

45,00 €
37,50 € bez DPH
VšeobecnéNeprehliadnite
ZónaTvár, Telo, Vlasy, Oči a okolie, Pery, Krk a dekolt
ZameranieDetox, Čistenie pleti, Anti-aging
TvárMastná pleť, Suchá pleť, Zmiešaná pleť
ZnačkaRenlive
ProblémAkné, Stárnutie pleti, Vrásky
Čas použitiaDeň, Noc

Tento bylinkový čaj (sirup) obsahuje výťažok z 25 za studena spracovaných bylín. Neobsahuje alkohol, cukor ani glycerol. 
Účelom čaju je prečistenie organizmu a obnovenie rovnováhy gastroenterologického traktu. Má schopnosť zbaviť telo jedov a zabrániť zadržiavaniu vody. Eliminuje toxíny, stimuluje cirkluáciu, podporuje správne vyprázdňovanie a proces chudnutia.
Naštartuje správny metabolický proces a navráti telu rovnováhu. Detoxikácia je preventívny proces pred ochorením, pred starnutím a nadváhou. 

Znečistené životné prostredie, nevhodná strava, stres – to všetko zaťažuje náš organizmus jedovatými látkami, ktoré sú príčinou mnohých ochorení. Naše telo je neustále ovplyvňované rôznymi jedmi, chemikáliami, toxínmi, prachom, fajčením, smogom zo vzduchu, vody a potravy, čo zhoršuje správne trávenie, metabolizmus a celkové fungovanie procesov v našom organizme. 

Príprava nápoja:
250 ml sirupu = 25 litrov nápoja
Výroba nápoja zo sirupu je jednoduchá, 10 ml sirupu sa pridá do litra vody a pije sa rovnomerne v priebehu dňa. 

Pre detoxikáciu sa odporúča vypiť denne 1 liter nápoja
- (10ml sirupu). Detoxikočná kúra trvá 25 dní.
Pri diéte, redukcii hmotnosti sa odporúča vypiť 2 litre nápoja denne - 20ml sirupu pridať do 2 litrov vody, piť rovnomerne počas dňa. Redukčná kúra trvá 12 dní.

Pri detoxikácii ako aj pri chudnutí sa odporúča vypiť celkovo 3 až 4 litre tekutín denne. Okrem nápoja TISANA 25 Herb teda odporúčame tekutiny doplniť ešte občajnou, prípadne stolovou vodou s citrónom. 
Pravidlom pri každej detoxikácií, ktorá nie je hladovkou, je dodržiavať pitný režim a jesť najmä čerstvé potraviny, ktoré obsahujú veľa vlákniny a probiotických kultúr, vitamínov a minerálov. Keďže nechceme do tela pridávať ďalšie toxíny, nepijeme alkohol a nefajčíme, nejeme mäso s vysokým obsahom tuku, vyprážané jedlá, sladkosti a polotovary.

Upozornenie: Je veľmi dôležité, aby s detoxikáciou nezačínali ženy počas tehotenstva, pretože vplyvom prúdenia krvi by sa k plodu vo vývoji dostávalo veľké množstvo toxínov. Rovnako v prípade dojčiacich žien by sa tieto toxíny vylučovali aj do materského mlieka, čím by sa dostávali do organizmu bábätka. To ale neznamená, že tehotná alebo dojčiaca žena by nemala žiť zdravo. Skôr by to malo byť cieľom, ale detoxikáciu treba načasovať na obdobie pred otehotnením alebo po ukončení dojčenia. Kúra nie je určená pre tých, ktorí trpia chronickými degeneratívnymi ochoreniami ako napr. kardiovaskulárne choroby, choroby obličiek, rakovina, tuberkulóza, ťažká cukrovka a choroby endokrinných žliaz. Tiež je nevhodná pre chorých bulímiou, anorexiou alebo s nízkym tlakom.Deťom pod 18 rokov sa detoxikačná kúra neodporúča preto, lebo by nedbali na nutnosť dodržovania pitného režimu potrebného na dôkladnú detoxikáciu.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

SÚVISIACE PRODUKTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.