vyhľadávam...

Renlive Neohair

Novodobá formulácia aktívnych látok pre stimuláciu rastu a hustoty vlasov a zabránenie ich vypadávaniu

Na sklade > 5 ks

Expedujeme zvyčajne do 12 hodín

82,00 €
68,33 € bez DPH
VšeobecnéNeprehliadnite
ZónaVlasy
ZnačkaRenlive
Čas použitiaDeň, Noc
ProblémPomalý rast a vypadávanie vlasov

NEOHAIR je novodobá formulácia aktívnych látok, ako sú vitamíny, aminokyseliny a rastlinné výťažky vytvorená za účelom zabránenia vypadávania vlasov a stimulácie ich rastu a hustoty. Prípravok funguje na trochb úrovniach - vďaka aktivite rastlinných výťažkov pomáha zvyšovať krvnú cirkuláciu, ktorá vedie k zvýšeniu okysličenia a zavlaženia vlasovej pokožky. Vitamíny v spolupráci
s rastlinnými výťažkami bojujú proti radikálom, ktoré napádajú vlasovú štruktúru a nakoniec aminokyseliny, ktoré su prekurzory keratínu a ďalších proteínov zabezpečujú korienkom správnu výživu a rast. NEOHAIR celkovo zabezpečuje redukciu vypadávania vlasov a zvyšuje rast a priemer vlasu.

Určené pre typ pleti: pre všetky typy pleti
Vhodné pre vekovú kategóriu: všetky vekové kategórie
Hlavné zložky: vitamíny, rastlinné výťažky
Typ: prípravok zabraňujúci vypadávaniu vlasov
Odporúčané používanie : Každý druhý večer vmasírovať jednu ampulku do oblasti vlasovej pokožky, najlepšie po umytí vlasov. Nechať vsiaknuť a ten večer už vlasy neumývať.

Obsah 10 ampuliek

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

SÚVISIACE PRODUKTY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.